Sarışın oldu yıldızı parladı

Emma Stone “komik kız”dan Örümcek-Adam’ın sevgilisine dönüştüğü oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.

Bu hafta vizyona giren "Amazing Spider-Man" / "İnanılmaz Örümcek-Adam" filminin yıldızı Emma Stone kariyerinde parlamanın heyecanını yaşıyor bu sıralar. Bir yandan Örümcek Adam'ın sevgilisi Gwen Stacy'yi canlandırdığı rolüyle ilk kez bir gişe filminde başrol oynarken bir yandan da Amerikan Vogue'nun kapağında.

Filmin çekimleri sırasında tanıştığı Örümcek Adam Andrew Garfield ile "mutlu bir de beraberliği" var. Sarı saçları ve bembeyaz teniye bilboardlarda, kırmızı halıda, dergi kapaklarında ışıldayan 24 yaşındaki güzel yıldız ilk kez 2007 yılında "Superbad" isimli komedi filmiyle kitleler tarafında tanınır hale geldi. O zamanlar kızıl saçlıydı Stone.

Doğuştan sarışın olmasına rağmen filmin yapımcısı Judd Apatow'un tavsiyesiyle saçlarını kızıla boyadı. Sonrasında bu hali çok hoşuna gidince bir süre kızıl güzel olarak devam etti hayatına. Son Örümcek Adam filmi için orijinal rengine dönene kadar kendisi bile bu renge o kadar alışmış ki "Bazen aynada kendimi görünce kafamdakinin peruk olduğunu düşünüyorum. Yine de tekrar kendim olmak güzel, sarışınlar her zaman daha çok eğlenir" diyor.

Yorumlar

YORUM YAZ