Leman Sam: Hayvanlar için çok üzülüyorum

Ayağı araba tarafından ezilen Paşa adlı kedinin tedavi ve bakımını üstlenen sanatçı Leman Sam, önceki gün Cihangir'deki evinin karşısına kedi evi yaptırdı.

Engin Nurşani hayatını kaybetti

Bir süredir gırtlak kanserine bağlı olarak tedavi görmekte olan ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Engin Nurşani, hayatını kaybetti.

Google'dan Aliye Berger doodle'ı

Google, 117. doğum günü sebebiyle Türkiye’nin ilk kazıma ve oyma gravür sanatçılarından Aliye Berger için doodle hazırladı.

Ebru Gündeş: 21 yıl önce yeni bir hayata başladım

Ebru Gündeş: 21 yıl önce yeni bir hayata başladım

1999 yılında beyin kanaması geçiren Ebru Gündeş'in hastaneden çıktığı 17 Aralık günü, her yıl hayranları tarafından kutlanıyor. Bu yıl da mesajlar yağdı ve Gündeş için bağışlar yapıldı.

İbrahim Tatlıses ile 43 yaş küçük sevgilisi ayrıldı

İbrahim Tatlıses ile 43 yaş küçük sevgilisi ayrıldı

İbrahim Tatlıses ile kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya'nın birlikteliğinin sona erdiği iddia edildi.

Ali Sunal’dan babası Kemal Sunal’a duygusal kutlama: Melek babam

Ali Sunal, babası Kemal Sunal'ın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla kutladı.

Timur Selçuk'un vefatı sanat dünyasını yasa boğdu

Usta sanatçı Timur Selçuk'un vefat haberi sevenlerini yasa boğdu. Ünlü isimler acılarını sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

Çevrimiçi söyleşi: Kovid Döneminde Sanat Üzerine Düşünceler

Minyatür konuşmaları serisi, güncel minyatür sanatının önde gelen temsilcilerinden Shahzia Sikander ve sanat tarihçisi Vishakha Desai’nin katılacağı söyleşi ile devam ediyor.

Dilber Ay'ın hayatını anlatan filmin başrolü belli oldu

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Türk Halk Müziği sanatçısı Dilber Ay'ın hayatının konu edileceği filmin başrolü belli oldu. Sanatçının çocukluğunu Zeliha Kendirci, gençliğini ise başarılı oyuncu Büşra Pekin canlandıracak.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2020 adayları belli oldu

Bu yıl 27.si düzenlenecek olan MTV Avrupa Müzik Ödülleri müzikseverleri, müziğin en başarılı isimleriyle bir araya getirecek. İki saat sürecek olan ödül töreni, 8 Kasım 2020 Pazar günü 180 ülke ve bölgede aynı anda yayınlanacak.