Salonunu yenilemek isteyenlere ipuçları

Kendi stilinize uygun bir salon dizayn etmek isteyenlere tavsiyeler.

Abone Ol 

  Yeni evlenecek ya da evini tekrar dekore etmek isteyenler varsa bu yazı tamda size göre. Evinizin havasını tamamen değiştirecek olan bu dekorasyon önerileri yaşam alanınıza renk katacak.

  Bir evi dekore ederken birçok şeyi göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ancak bu noktada kararsızlık devreye giriyor. Bu kadar fazla çeşidin içerisinden seçim yapmak işleri zorlaştırıyor. İşte bu noktaya geldiğinizde öncelikle tarzını belirlemeniz gerekiyor, ne tarz bir salon ya da ev istediğiniz sizin zevklerinizi belirler ve karar vermenize yardımcı olur. Spor, bohem, şık gibi bir kategori belirleyip bu yönde yoğunlaşabilirsiniz. Böylece aldığınız ufak tefek aksesuarlar dahil seçtiğiniz kategoriye göre şekillenecektir.

Bohem Salon

Önce rahatlık diyorsanız ve bu görüntü sizi mutlu ediyorsa bu tarza salonları listenize ekleyebilirsiniz. Hem ferah ve daha sıcak bir görüntü istiyorsanız bohem tarzı sizi yansıtıyor olabilir.

      

 Spor Salon

Daha spor ve rahat parçalar kullanmayı tercih ediyorsanız bu salon dekorasyonları tamda size göre olabilir. Aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz bu tarz içinizi ferahlatacak.

       

Şık Salon

Altın varaklar, boy boy aynalar ve kapitone desenler seviyorsanız salonunuzu çok şık bir hale getirebilirsiniz. Abartıdan uzak yine şık bir salon size iyi gelebilir.

       

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu