Şahsiyet dizisinin galasında beklenmeyen hareket! Ünlü oyuncu herkesi şaşkına çevirdi…

2. sezonu ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanan Şahsiyet dizisinin dün akşam galası yapıldı. Oyuncular gösterimden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, bir başka oyuncunun tuhaf hareketleri ve mimikleri dikkat çekti

Abone Ol 

Başarılı dizi Şahsiyet 2. sezonuyla izleyiciyle tekrar buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Cansu Dere ve Haluk Bilginer’in canlandırdığı Şahsiyet dizisi izleyicilerin ilgiyle takip ettiği dizilerde baş köşede yerini alıyor.

2. sezon gösterimi için gün sayan dizinin galası dün akşam yapıldı. Oyuncular basın mensuplarının sorularını yanıtlarken başrol oyuncusu Cansu Dere’nin ekipten uzak durmayı tercih etmesi ve mimikleri görenleri şaşırttı.Gösterimden önce basın mensuplarının karşısına çıkarak soruları yanıtlayan oyuncular duygularından bahsetti. Tam bu esnada Onur Saylak konuşurken Cansu Dere’nin ekipten uzak konumda durması ve hareketleri dikkatlerden kaçmadı.

İlerleyen saatlerde Haluk Bilginer ve Onur Saylak’ın dahil olduğu ekiple dans ederken görüntülendi. Güzel oyuncu Dere’nin neden böyle yaptığı bilinmiyor.

Başa dön tuşu