Sahnenin yıldızları Bursa’da

İstanbul’un en önemli sahnelerinden UNIQ Hall’in İşletmecisi Pangea, sezonun yıldız oyuncularını ve oyunlarını Bursa’nın en büyük sahnesi Merinos AKKM’ye taşıyor.

Kültür sanat haritasına yön veren seçkin ve çağdaş oyunlarıyla dikkat çeken Pangea, İstanbullu sanatseverlerin ardından şimdi de sahnenin yıldızlarını Bursalılarla buluşturuyor. Tiyatro sezonunun en iyi oyunları Kasım ayı itibariyle Bursa izleyicisiyle bir araya gelecek. Pangea, aynı zamanda dünyaca ünlü müzikallerin yanında kemençe üstadı Mark Eliyahu gibi sanatçıları da Merinos AKKM sahnesinde ağırlayacak.

Pangea ile Merinos AKKM'de sanat rüzgarı esecek

Başrollerini Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu'nun paylaştığı 'Aşk Geçmişim' oyunu 9 Kasım tarihinde sevenleriyle buluşacak. Sanatçı Ahmet Kaya'nın hem eserlerinin hem de yaşamından kesitlerin yer aldığı müzikli tiyatro oyunu 'Hep Sonradan' 22 Kasım tarihinde, seyircisini kahkahaya boğan beyaz yakalı hikayeleriyle fark yaratan Kaan Sekban'ın stand-up gösterisi 'Kaan Sekban Saçmalar' ise 19 Kasım tarihinde sahnede olacak.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :