Seren Serengil'den hastalık açıklaması: 46 kiloya düştüm

Önceki gün hastaneye kaldırılan Seren Serengil, yaptığı paylaşımla takipçilerini bilgilendirdi. Serengil, 46 kiloya kadar düştüğünü ve ameliyat olması gerektiğini söyledi.

Günlük alışkanlıklar tansiyonunuzu yükseltiyor olabilir

Çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilen tansiyon yükselmesi, günlük alışkanlıklarınıza bağlı olarak artıp azalabilir. Diyetisyen Serkan Sıtkı Şahin, günlük hayattaki kan basıncınızı artırabilecek hataları sıraladı...

Avrupa'nın en şişman ülkesiyiz

2018 yılı verilerine göre Türkiye Avrupa’nın en obez ülkesi olarak kayıtlara geçerken, dünya genelinde 27’nci sıraya yerleştiği görüldü.

Ziynet Sali: Hipoglisemi hastasıyım

Ziynet Sali: Hipoglisemi hastasıyım

Konserinde bayılan Ziynet Sali, hastalığını açıkladı.

Beyonce'dan hamilelik belirtileri

Beyonce'dan hamilelik belirtileri

Hamile olduğu iddia edilen Beyonce, karnını çantayla kapattı.

Kalp ameliyatı olduktan sonra alınacak önlemler

Açık kalp ameliyatı olan hastalar, sağlıklarına kavuşsalar da cerrahi sonrası kaliteli yaşam için bazı kurallara uymaları gerekiyor.

Aşırı terleme sorunu kariyeri etkiliyor

Sosyal hayatı olumsuz etkileyen aşırı terleme sorunu, kişilerin meslek seçimlerini etkiliyor.

Affedin uzun yaşayın

Uzmanlar birçok sağlık probleminin altında kişinin geçmişte yaşadığı kırgınlık ve öfkenin yattığını belirterek affetmenin ömrü uzattığının altını çizdi.

Angelina Jolie günden güne eriyor

Kansere yakalandığı öne sürülen ve günden güne kilo kaybeden dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie, tanınmayacak hale geldi.

Kadınlara kilolusun demek de şiddettir

“Fazla kilolusun” demenin de bir şiddet türü olduğuna dikkat çeken Uz. Nil Şahin, kadınlara bedenleriyle barışmaları ve kendilerine değer vermeleri çağrısında bulundu.