Saç botoksu nedir ve nasıl uygulanır?

Saç için özellikle son yıllarda pek çok kadının tercihi olmaya başlamış olan saç botoksuna olan talep günden güne artıyor. Herkes dolgun, sağlıklı görünen ve parlak saçlara sahip olmak ister.

Estetikte sosyal medyanın etkisi

Sosyal medyanın etkisinin artmasıyla güzellik algımızı değiştiren filtreler ise estetik konusunda giderek memnuniyetsizliğimizi ortaya çıkarıyor. Güzellik algısını tamamen bilincimizde değiştirmesiyle insanların estetiğe ilgisi arttı.

İncelen ve dökülen saçlarınızın sebebi yedikleriniz olmasın

Global Hair Medikal Direktörü Berkant Dural, sağlıklı saçlara sahip olmak için beslenme ve bakım önerilerine dair açıklamada bulundu.

Ocak Ayının 5 favori güzellik ürünü

Ocak Ayının 5 favori güzellik ürünü

Hem makyajda hemde bakım ürünleri her kadının vazgeçilmezidir. Ocak ayının favori saç, makyaj ve bakım ürünlerini birlikte inceleyelim.

Saç tipinize göre bakım önerileri

Saç tipinize göre bakım önerileri

Evde vakit geçirirken bir kaç kolay malzemeyle kolaylıkla hazırlanabilecek bu saç bakım maskeleri ile canlı ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsin.

Güzellik uzmanlığı kursu

Birçok kişinin kolaylıkla katılım sağlayabileceği kurslar olan güzellik uzmanlığı kursları, yeteri kadar merakınız varsa ve kendinizi bu konuda yetiştirmek istiyorsanız ömür boyu bitmeyecek bir iş imkanı sunuyor.

Soğuğa karşı cildinizi yağlarla koruyun

Uzmanlar, kış aylarında sağlıklı cilt dokusunun korunması için soğuk sıkım doğal yağların bakım rutinlerine dahil edilmesini öneriyor.

Yıpranmış ve kuru saçlar için bakım önerileri

Dönemsel olarak saçlarımızda yıpranmalar oluşabiliyor. Daha sağlıklı saçlara nasıl sahip olabileceğimize dair Global Hair Medikal Direktörü Berkant Dural önerilerde bulundu.

2022’nin öne çıkan saç trendleri

Saçlarda biraz değişikliğe gitmeye ne dersiniz? 2022’de saçlarımızı hangi formlarda ve modellerde göreceğiz? Gözlerimizi dünya podyumlarına çeviriyoruz.

Jojoba yağının olumsuz olabilecek 3 yan etkisi

Cildiniz ve saçlarınız için son derece faydalı olan jojoba yağını kullanmadan önce olası yan etkilerini öğrenmeye ne dersiniz?