Saadet Işıl Aksoy: İyi ki doğdun canım kızım

Abone Ol 

İş insanı Pamir Kıraner ile 2014 yılında evlenen oyuncu Saadet Işıl Aksoy, uzun bir süredir yaşamını ABD'de devam ettiriyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez anne-babalık duygusunu yaşayan çiftin kızları Marisa Gürcan Kıraner 1 yaşına bastı. Aksoy, kızının doğum gününde duygusal bir yazı kaleme aldı.

Saadet Işıl Aksoy: İyi ki doğdun canım kızım #1

“İyi ki beni seçtin”

37 yaşındaki oyuncu, doğumdan sonra çekilen karesini yayınladı. Aksoy, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Geçen sene bugün… Seni içimde hissettiğim andan itibaren en yoğun duygum güven oldu. Yani sevgiden bile ağır basabilir sana ve senin yoluna duyduğum güven. Ben sadece bu yolu yürürken sana eşlik ediyorum kızım, seçimleri sen yapıyorsun. Ben sadece onları uyguluyorum; düşersen kalkmana yardım ediyorum, tırmanırken yeterince yukarı gidemediğinde popondan şöyle minik bir destek veriyorum, ağlarsan alıp göğsümde sarmalıyorum seni, kendi başına uykuya dalmayı öğrendiğinde ya da ilk kez ayakta durabildiğinde gururla ve yine o sonsuz güvenle bakıyorum olduğun ve olacağın kişiye…

İyi ki doğdun canım kızım, iyi ki beni seçtin… Bu bir yılda senin büyüdüğün kadar ben de büyüdüm. Birlikte nice güzel günlere, kendi kanatlarınla özgürce uçtuğunu gururla seyredeceğim nice anlara…”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu