Rober Hatemo: Yeni şarkım Yıldız Tilbe’den

Ünlü Şarkıcı Rober Hatemo ve oryantal Didem, önceki akşam sahne aldı. Rober Hatemo'nun 30 bin TL'lik 22 ayar altın kolyesi dikkat çekti.

Konseri öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Rober Hatemo, "Ferdi Tayfur'un 'Canına Okuyacağım' adlı şarkısını tekrar seslendirdim. Müzik listelerinde zirveye doğru ilerliyoruz. İlk olarak Ferdi Tayfur şarkısı okuduğumda, benden önce çoğu kişi onun şarkılarını seslendirdi diye düşünmüştüm. Ancak benden sonra Ferdi Tayfur şarkısı okumak moda oldu" şeklinde iddialı konuştu. Hatemo'nun yaklaşık değeri 30 bin TL olan 22 ayar altın kolyesi dikkatlerden kaçmadı.

Sidney'de ders verecek

Türkiye'de dansın kraliçesi olarak işaret edilen dünyanın bir çok ülkesinden dans work shopları veren ünlü oryantal Didem Avusturalya'ya yerleşen ünlü Oryantal Tanyeli'nin davetiyle Sidney Uluslararası Müzik ve Dans festivali kapsamında 16 ülkeden festivale katılan profesoynel dansçılara workshoplar ile kendi dans stili öğretecek. Ünlü oryantal 26 Nisan'da Avusturalya Sidney'e gideceğini söyledi.

Yorumlar

YORUM YAZ