Rihanna'nın gardrobuna Chris Brown ayarı

Cesur kostümleriyle dikkat çeken Rihanna, ikinci Grammy dayağından mı korktu?

Yıl 2010, Grammy ödül törenine bir saat kala basın bildirisi yayınlanıyor. Rihanna, ödül törenine katılamayacağını bildiriyor. Çok geçmeden güzel yıldızın, sevgilisi Chris Brown'dan feci şekilde dayak yediği, bu nedenle törene katılamadığı kulislerde konuşuluyor. Ertesi günün manşetlerinde Grammy'den daha çok bahsedilen Rihanna oluyor. Chris Brown, "ev içi şiddet” suçlamasıyla tutuklanıyor.

İki yıl sonra, dün gece tüm basın, Grammy ödül törenine sahne performansıyla damgasını vuracak Rihanna'yı bekledi. Rihanna kırmızı halıya yalnız geldi. . Azzedine Alaia imzalı, kırmızı elbisesiyle şüphesiz gecenin en şık sanatçısıydı. Fakat farklı, çoğu zaman cüretkar kıyafetlerle görmeye alışkın olduğumuz şarkıcı, kendi tarzının dışında, cesur kostümlerinden çok uzak bir seçim yapmıştı.

Çok geçmeden kırmızı halıda Chris Brown görüldü.İlişkilerinin akibeti tam bir muammaya dönüşen ikili salondaki yerlerini aldıklarında, tüm basının ilgi odağı oldu. Tüm yaşananlara rağmen Rihanna - Brown çirfti, iki yıl sonra, bu kareyle beraberliklerini dünyaya ilan etti.

Rihanna bu kapalı kıyafet seçimiyle akıllara Chris Brown'un ve yaşananların etkisi var mı sorusunu getirse de, çiftin çok mutlu olduğu her hallerinden belliydi. İlişkinin ikinci perdesinde neler yaşanacağını bekleyip göreceğiz.

Yorumlar

YORUM YAZ