Rihanna'nın milyonluk tatili

İngiltere'nin en zengin kadın müzisyeni unvanını alan Rihanna, koronavirüsten korunmak adına güvenli tatil için kesenin ağzını açtı.

Koronavirüsten korunmak adına güvenli tatil için kesenin ağzını açan Barbadoslu şarkıcı Rihanna, New York'un gözde bölgesi Hamptons'ta yazlık bir villa kiraladı. Gözlerden uzakta tatil yapacak olan Rihanna'nın bir ay burada konaklamak için 415 bin doları (yaklaşık 3 milyon TL) gözden çıkardığı öğrenildi

Koronavirüs önlemi

Rihanna'nın kiraladığı bu lüks tatil evinin beş yatak odası, altı buçuk banyosu bir de kendine özel bir yüzme havuzu bulunuyor. Gözlerden uzakta tatil yapacak olan Rihanna, bu sayede tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı önlem de almış oldu.

Kozmetik markası büyüyor

Öte yandan Rihanna'nın kiraladığı evin, Kourtney ve Khloe Kardashian'a ait olan ve iki kardeşin Take The Hamptons adlı reality show programını çektiği malikane olduğu öğrenildi. Londra'da yaşayan Rihanna, mayıs ayında 468 milyon sterlinlik (576 milyon dolar) servetiyle İngiltere'nin en zengin kadın müzisyeni unvanını almıştı. Rihanna'nın gelirinin artmasında kendi kozmetik markasının payının büyük olduğu düşünülüyor.

Yorumlar

YORUM YAZ