Rihanna Kardashian’ın evini kiraladı

İngiltere'nin en zengin kadın müzisyeni unvanını alan Rihanna, yılda sadece iki ay kalmak için 415 bin dolara ev kiraladı.

Londra'da yaşayan Rihanna, mayıs ayında 468 milyon sterlinlik servetiyle İngiltere'nin en zengin kadın müzisyeni unvanını aldı. Rihanna'nın gelirinin artmasında kendi kozmetik markasının payının büyük olduğu düşünülüyor. Rihanna, Kourtney ve Khloe Kardashian'a ait olan ve iki kardeşin Take The Hamptons adlı reality show programını çektiği evi aylığı 415 bin dolara kiraladı.

Özel rıhtımı var

32 yaşındaki Barbadoslu yıldız, ABD'nin yazlık bölgesi Hamptons'un Kuzey Denizi bölümündeki 8 bin metrekarelik arazide yer alan devasa mülkte, temmuz ve ağustos aylarında kalacak.

Yedi banyolu, beş yatak odalı, yüzme havuzlu evin 25 metre uzunluğunda özel rıhtımı var. Rihanna'nın bir ayını bu evde geçirmek üzere anlaşma yaptığını söyleniyor. Ünlü şarkıcının 800 metrekarelik ev için 1 milyon dolar güvenlik depozitosu yatırdığı düşünülüyor. Rihanna kiralık evden ayrıldıktan sonra, eylül sonuna kadar Malibu'daki bir eve gidecek.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :