Rihanna İstanbul'u salladı

Rihanna Beşiktaş İnönü Stadyumu'nda hayranlarıyla buluştu.

Fotoğraflar için tıklayın...

Rihanna'nın dün gece İnönü Stadı'ndaki görkemli şovu sadece 1.5 saat sürdü. Biraz gecikmeli olarak 22.30'da sahneye çıkan pop yıldızı bis dahil 24.00'te konseri sonlandırdı. Yaklaşık 35 bin kişiyi coşturan Rihanna, iki üç şarkıda bir kıyafet değiştirdi.

Rihanna'yı taşıyan özel uçak, saat 18.00'de Atatürk Havalimanı'na indi. Özel korumalar eşliğinde hava limanından ayrılan Rihanna, trafikten kurtulmak için sahil yolunu kullanarak Ataköy'de bulunan marinaya geldi, buradan da 'Moonlight' adlı tekneyle İnönü Stadyumu'na geçti.

TAVUKLU PİLAV VE KÖFTE YEDİLER

Konser saatine kadar Moonlight isimli teknede istirahate çekilen Rihanna ve ekibine tavuklu pilav ile köfte sunulduğu öğrenildi.

Konserden görüntüleri izlemek için tıklayın...

İSTANBUL'DAN RIHANNA GEÇTİ

Başlama saati 21.30 olan konser 1 saat gecikmeli başladı. Konserin açılışını GTA DJ ikilisi yaptı. Daha sonra sahneye Rihanna'nın çıkmasıyla İnönü Stadyumu adeta yıkıldı. Sahnede Rihanna'yı gören bazı genç hayranları sevinçten ağladı. 'İstanbul' diyerek seyircileri selamlayan Rihanna, daha sonra Phresh Out The Runway isimli parçasını seslendirdi. En çok sevilen şarkıları arasında yer alan Man Down, Umbrella, Rude Boy, Come On, Where Have You Been, Please Don't Stop The Music, We Found Love şarkılarını art arda seslendiren Rihanna, yeni albümündeki Pour It Up ve Birthday Cake şarkılarını da hayranlarıyla birlikte söyledi. Rihanna, yaklaşık 40 bin izleyicinin bir an bile yerinde durmadığı 2 saatlik konseriyle, İstanbul'daki müzik severlere keyifli bir gece yaşattı.

Yorumlar

YORUM YAZ