Rihanna’dan yeni albüm yanıtı

Abone Ol 

Rihanna, bir süredir yeni albümünü ne zaman çıkaracağı sorularıyla karşı karşıya kalıyor. 32 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, Instagram’da yaptığı yeni yıl kutlamasında bu soruya yanıt verdi.

Rihanna, “Yeni yıl kararı: Baskı uygula” şeklinde bir mesaj yazdı. Bir hayranı, ünlü şarkıcıya, yeni albümüne odaklanması gerektiği şeklinde bir yorum yazdı. Hayrandan “Karar, yeni albüm çıkarmak olmalı” şeklinde mesaj alan Rihanna, tepki içeren bir yanıt yazmayı tercih etti. Ünlü şarkıcı, takipçisine, “Bu yorum çooook fazla 2019’da kaldı. Büyüdü artık” şeklinde yazdı.

Rihanna, en son albümü Anti’yi 2016’da çıkardı ve o dönemden bu yana hayranları Rihanna’ya sürekli yeni albüm çıkarması yönünde yorumlarla baskı uyguluyor. Ünlü şarkıcı, yeni biten yılın başında, sosyal medyada yeni albümü ‘R9’un hazırlık sinyallerini vermişti. Riri lakaplı ünlü şarkıcı yeni albümünde hip-hop ikilisi Pharrell Williams ve Chad Hugo ile işbirliği yaptığını duyurmuştu. 

Rihanna’dan yeni albüm yanıtı #1

Müzik listelerinin zirvesinde

Dünya genelinde 230 milyonun üzerinde kayıt satan Rihanna, tüm zamanların en çok satan müzisyenlerinden biri. Billboard Hot 100'de liste başı olan on dört single'ı sayesinde liste tarihinde bu kadar çok bir numaraya sahip olan en hızlı ve en genç solo sanatçı olan Rihanna, Billboard tarafından 2000'lerin Dijital Şarkı Sanatçısı ve 2010'ların en iyi Hot 100 sanatçısı ilan edildi. 2012'de Forbes tarafından en güçlü dördüncü ünlü olarak gösterildi ve sonraki yıl Time dergisinin “Dünyanın En Etkili 100 Kişisi” listesine dahil edildi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu