Rehabilite eden dokunuş uzmanı diye bir meslek duydunuz mu

ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki Janet Trevino, kendini "Rehabilite eden dokunuş uzmanı" olarak tanımlıyor ve insanlara sarılarak para kazanıyor.

Sarılmak insana kuşkusuz kendini çok huzurlu hissettiriyor. Öyle ki, bu huzurdan bir meslek icat edenler var.

Janet Trevino 37 yaşında ve onun bir haber değeri olmasını sağlayan şey ise mesleği. Janet, bir rehabilite eden dokunuş uzmanı. Daha doğrusu kendisi mesleğini bu şekilde tanımlıyor. Müşterilerinin 40 - 70 yai aralığında olduğunu belirten Janet, mesleği gereği, haftanın 13 - 20 saatini tanımadığı insanlara sarılarak geçiriyor.

Janet, her fırsatta işini ne kadar sevdiğini dile getirmeyi de ihmal etmiyor.

rehabilite eden dokunuş uzmanı

Janet Trevino'ya geri bildirimler

Janet, işinden ne kadar memnunsa, sarılma seanslarına katılanlar da en az onun kadar memnun. Sarılma seanslarına katılanlardan biri Janet'in internet sitesine şöyle bir yorum bırakmış: "Kendimi bir kadın tarafından bu kadar kabul edilmiş hissetmemiştim".

Bir başka müşterisi ise, "Harika! Janet, dinlendirici bir etkiye sahip. Tapınaktan adım attıktan hemen sonra beni rahatlamış hissetirecek güce sahipti" yorumunu bırakmış.

İnsanların en çok ishtiyacı olan şey, gerçekten de sevgi. Yoksa böyle bir şeyin bir meslek hâline gelmesi başka nasıl açıklanır?

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ