Red Hot Chili Peppers günü geldi çattı

ABD'li müzik grubu Red Hot Chili Peppers, Santralistanbul'da 8 Eylül Cumartesi santralistanbul'da...

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, grup konserde, farklı tarzları ve eğlenceli sahne performanslarıyla hayranlarının karşında olacak. Konser öncesi ise Athena sahne alacak.

Grup, Santralistanbul'da özel olarak hazırlanan sahnede, klasikleşmiş hitlerin yanı sıra yeni albümleri "I'm With You"da yer alan parçaları da seslendirecek.

KULİS İÇİN ÖZEL İSTEKLER

Grubun konser için istek listesinde, aile-çocuk odası ve meditasyon odası gibi talepler de bulunuyor. Soyunma odaları ve meditasyon odalarında canlı ağaç olmasını isteyen grup, kulislerinde kullanılan eşyalarda deri ya da plastik istemediğini belirtti.

Los Angeles'ta 1983 yılında kurulan, yedi Grammy sahibi multiplatinum'lu grup Red Hot Chili Peppers, tarihteki en başarılı rock gruplarından biri olarak gösteriliyor. Bugüne kadar 60 milyonun üzerinde albüm satışına imza atan grubun 10. albümleri "I'm With You" geçen yıl yayımladı.

Gruba 2009 yılında gitarist Josh Klinghoffer ile kaydedilen ilk albüm olan "I'm With You", Grammy'de "En İyi Rock Albümü" ödülüne aday gösterildi.

Anthony Kiedis, Michael "Flea" Balzary ve Chad Smith'in kurucularından olduğu grup, 14 Nisan'da "Rock and Roll Hall of Fame" müzesine girmeye hak kazandı.

ÖN GRUP ATHENA

Bu muhteşem konser öncesinde sahnenin açılışını Türkiye'de punk/rock deyince ilk akla gelen grup Athena yapacak.

Yorumlar

YORUM YAZ