Quentin Tarantino çekeceği son film hakkında konuştu

Abone Ol 

Oscar ödüllü yazar-yönetmen Quentin Tarantino, Bill Maher'in programına konuk oldu ve kariyer sonlandırma planlarında bir değişiklik olmadığını açıkladı. Maher ise Tarantino'ya bunu yapabileceğine inanmadığını söyledi. Aynı zamanda sıkı bir sinefil (sinemaya ve filmlere düşkün veya bağımlı insanları betimleyen, ironi içeren terim) olan Tarantino, sinema tarihine dayanarak kariyerini bitirme zamanının geldiğini bildiği yaşta ve noktada olduğunu söyledi.

Quentin Tarantino çekeceği son film hakkında konuştu #1

“Değerlendirdim ama yapmayacağım”

58 yaşındaki yönetmen; “Don Siegel, 1979'da Escape from Alcatraz'la kariyerini bırakmış olsaydı, ne harika bir son olurdu! Hiçbir düşüş göstermezdi ama iki film daha yaptı ve bunlar Rough Cut (1980) ve Jinxed! (1982) oldu.” dedi.

Sunucu Bill Maher ise Clint Eastwood'un ilerleyen yaşına rağmen devam eden ödüllü çalışmalarına atıfta bulunarak, yönetmeninin kariyer kararını diğer yönetmenlere dayanarak yapmasının yanlış olduğunu savundu. Tarantino, Eastwood'un bu konuda bir istisna olduğunu kabul etti.

Tarantino, “Aslında son filmim olarak Reservoir Dogs'un yeniden çevrimini yapmayı düşündüm. Bunu büyük ihtimalle yapmayacağım ama değerlendirdim” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu