Priyanka Chopra ve 22 metrelik duvağı

Hintli oyuncu Priyanka Chopra, kendisinden 10 yaş küçük Amerikalı şarkıcı Nick Jonas ile evlendi ve 22 metre duvaklı gelinliğiyle çok konuşuldu. Bollywood oyuncusunun Hello dergisinde yayınlanan özel gelinliği 1826 saatte hazırlandı.

2000 yılında Dünya Güzellik Yarışması birinci seçilen Hint oyuncu Priyanka Chopra (36), Amerikalı şarkıcı Nick Jonas (26) ile evlendi. Geçtiğimiz hafta sonu Hristiyan ve Hindu geleneklerine göre evlenen çiftin ses getiren düğününden ilk fotoğraflar Hello dergisinde yayınlandı.

Hristiyan geleneklerine göre düzenlenen törende Chopra'nın giydiği Ralph Lauren imzalı gelinlik göz kamaştırdı. Gelinliğe iki milyon inci işlendi, Swarovski taşlarla bezendi ve 22 metrelik duvak eklenirken, tamamlanması 1826 saat sürdü. Düğünde Nick Jonas da Ralph Lauren tasarımı damatlık giydi.

Chopra, bir gün sonra yapılan geleneksel Hindu düğününde Hint tasarımcı Sabyasachi Mukherji imzalı gelinlik giydi. New Delhi'de yapılan geleneksel düğünün ardından resepsiyon verildi. Chopra, resepsiyonda da farklı bir gelinlik giydi. Chopra, düğün fotoğrafını Instagram'dan paylaşarak, "Ve sonsuza dek şimdi başladı” notunu düştü.

Düğünden bir gün önce Hint geleneklerine göre kına gecesi düzenlendi. Chopra, düğün boyunca toplam dört elbise giymiş oldu. Chopra'nın düğününe yakın arkadaşı olan Game of Thrones oyuncusu Sophie Turner, erkek arkadaşı Joe Jonas ile katıldı. Turner, düğünde geleneksel Hint kıyafeti giydi.

Yorumlar

YORUM YAZ