Prens Harry ile Meghan Markle veda etti

Resmi olarak bugün kraliyet görevlerini sonlandıran Meghan Markle ve Prens Harry, sosyal medyadan paylaşım yaparak veda etti.

Geçtiğimiz aylarda kraliyet görevlerini bırakma kararı alan Prens Harry ve Meghan Markle, bugün itibarıyla resmi olarak kraliyetten ayrıldı. Çift, 'SussexRoyal' Instagram hesaplarından kraliyet unvanıyla son paylaşımlarını yaparak veda etti.

Instagram'dan veda ettiler

Meghan Markle ve Prens Harry paylaşımlarında, "Hepimizin hissedebileceği gibi, şu anda dünya olağanüstü derecede kırılgan dönemden geçiyor. Yine de her insanın, şimdi dünyada görüldüğü gibi, ailelerimizde, toplumlarımızda ve ön sırada bulunanlarda bir fark yaratma potansiyeline ve fırsatına sahip olduğundan eminiz. Birlikte bu umudu gerçeğe dönüştürmek için birbirimizi yükseltebiliriz.

Şu anda en önemli şey, dünyadaki herkesin sağlığı ve refahı, bu salgının bir sonucu olarak ortaya çıkan birçok sorun için çözüm bulmak. Hepimiz bu küresel değişimde ve alışkanlıkların değişmesinde oynayacağımız rolü bulduğumuzda, bu yeni evreye nasıl en iyi katkıyı sağlayabileceğimizi anlamaya odaklanıyoruz. Bizi burada görmeseniz de çalışmamız devam ediyor. Yakında sizinle yeniden bağlantı kurmayı dört gözle bekliyoruz. Harikaydınız! O zamana kadar lütfen kendinize ve birbirinize iyi bakın" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ