Prada dijital sohbet serisi başlatıyor

Prada, Instagram üzerinden kültür, moda ve yaşam konulu canlı sohbetlerin olacağı ’Prada Possible Conversations’ serisini başlatıyor.

Prada kültür, moda ve yaşam konulu canlı yayını 'Prada Possible Conversations' serisini sunmaya hazırlanıyor. Prada'nın Instagram hesabından canlı yayınlacak olan Prada Possible Conversations, birçok uzmanı bir araya getirecek.

Psikolojiden edebiyata birçok konu konuşulacak

Uzmanlar, modadan sinemaya kadar birçok konu hakkında konuşacaklar. Psikolojiden edebiyata birçok konu hakkında olacak sohbetler, izleyicisinden tam not alacağa benziyor.

Prada Possible Conversation'ın ilk serisi 14 Nisan'da Jacquard x Google Arts & Culture Residency'nin Artistik Direktörü, küratör ve yazar Pamela Golbin ve AnOther Dergisinin Moda Direktörü ve Financial Times eleştirmeni Alexander Fury ile gerçekleşecek. 'Kriz Zamanlarında Moda' konusunu tartışacak olan Golbin ve Fury'nin sohbeti Prada'nın Instagram hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Prada Possible Conversation serisinde katılımcılar sorular sorarak sohbeti genişletebilecekler. Birçok insanı ve grubu bir araya getirmesi planan serinin daha geniş bir tartışma ortamı sunması bekleniyor.

Prada, her yayının ardından COVID-19 pandemiği sırasında dünya çapında okul ve üniversite kapanmasından etkilenen 1,5 milyardan fazla öğrenci için kültür, yaratıcılık ve eğitimin önemine odaklanan UNESCO'ya bağışta bulunacak.

Yorumlar

YORUM YAZ