Plüton Düz Harekette: İyi olan kazanacak

25 Nisan 2020 tarihinden beri Retro harekette olan Plüton, bugün itibarıyla düz harekete dönüyor. Astrolog Ceylin Çelebi Plüton'un düz harekete geçişinin etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Plüton gezegeni 25 Nisan 2020 tarihinden bu yana Retro hareketteydi. 4 Ekim 2020 tarihinde ise yaklaşık 160 günlük Retro hareketinden çıkıp düz harekete dönecek.

Kendimizle yüzleşmemizi sağladı

Plüton cüce gezegen olarak geçer ama haritalarımızdaki yansımaları hiçte hafife alınamayacak kadar önemlidir. Akrep burcunun modern yöneticisi olarak geçer aynı zamanda. Düz hareketini anlayabilmek için önce retrosunda ne oldu, bize ne anlattı onu anlamakta fayda var. Plüton retrosu bizlere içsel anlamda gücümüzü keşfedebilmek için bir fırsat tanıdı. Herkesin hayatında dikkat ederse fark edebileceği fırsatların veya sonunda bir fırsat elde edeceği bazı zorlukların bu dönemde karşısına çıktığını fark edebilirsiniz. Bunun için arkanıza yaslanın ve bir müddet düşünün bakalım. Hangi teklifleri aldınız, normalde asla altından kalkamam diyerek belki içsel olarak ittiğiniz bazı sorumluluklar tam da bu dönemde karşınızda belirdi mi? Asla çıkmaz dediğiniz sorunlar mı baş gösterdi? Ofiste patronlarınız ile bir şeyler ters gitti ve siz de en sonunda patronunuzun karşısına ne olacaksa olsun deyip çıktınız mı? Eşinizle yaşadığınız sorunlardan artık sıkılıp noktayı koymaya karar verdiniz mi? Çocuklarınızla zorlu bir güç mücadelesine mi girdiniz? Aslında çok önemsemediğiniz sağlığınız size kendinizi hatırlattı ve önemli şey aslında benim iyi olmam mı dedi? Bunların biri veya benzeri bile olduysa Plüton retrosu amacına ulaştı ve bizim kendimizle bir anlamda yüzleşmemizi sağladı.

İyi olan kazanacak

Neler bizim için önemli, neleri içsel gücümüzle başarabiliriz, neleri aslında yapabileceğimiz halde yapmaktan kaçınıyoruz, bizi manipüle eden şeyler neler? Bu aslında bizim tamamen içsel gücümüzün farkına varmamız için bize sunulan bir fırsattı. Bir sine vizyon gösterisi gibi başınıza gelenleri kareler halinde karşınıza koyduğunuzda aslında ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Peki şimdi ne olacak derseniz, şimdi aksiyon alacaksınız. Önemli güç çekmeleri yaşadığınız insanlarla şimdi yüzleşme zamanı. Herkesin dönüp işini yapma zamanı. İyi olan kazanacaktır zaten bunu asla unutmayın. Plüton'un bu retrosundan ve ileri hareketinden en fazla etkilenecek olanları genel olarak söylemek çok doğru olmaz. Çünkü herkesin kişisel haritasında Plüton hangi gezegenlerle kontakt halinde onları bilmek gerekir. Ancak o şekilde bunlar belirlenebilir. Dolayısıyla kimileri çok yoğun hissederken kimileri için fazla bir değişiklik yaşanmaz bu süreçte. Ancak haritanız varsa elinizde Plüton'un kişisel gezegenlerinize, haritanın akslarına veya ay düğümlerine yakın açıları varsa o zaman bu etkiler daha çok önem kazanacaktır.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ