En iyi Ramazan pidesi için 5 püf nokta

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte sofraların baş tacı mis gibi kokusuyla Ramazan pidesi oluyor. Ramazan pidesini evinde yaparak, ustalık eserleriyle gurur duymak isteyenlere Kerem Çetin, en güzel ve en lezzetli Ramazan pidesinin 5 püf noktasını aktardı.

Evde Ramazan pidesi yapmanın püf noktaları

Sosyal izolasyon süreci ev imkanlarıyla yapılan tariflerin de artmasına neden oldu. Peki evde Ramazan pidesi yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte Ramazan pidesi yapmanın püf noktaları...

2 Gün İftar Menüsü

Sıcacık Ramazan pidesinin eşlik edeceği, tadına doyamayacağınız; keyifli, bol sohbetli bir iftar sofrasına hazır mısınız?

Koronavirüs döneminde oruç tutarken bağışıklığı güçlü tutmanın yolları

Koronavirüs döneminde oruç tutarken bağışıklığı güçlü tutmanın yolları

Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, bağışıklık sistemimizin güçlü kalması gereken Ramazan ayında sağlıklı beslenmeye ilişkin önerilerde bulundu.

Ramazan pidesi tarifi

Ramazan pidesi tarifi

Sokağındaki fırından 11 ay onun kokusunu bekleyenler burada mı? O koku mutfağınızı da sarsın istemez misiniz? E hadi o zaman bugün sizin fırında Ramazan Pidesi çıkacak...

Pazılı açık börek tarifi

Görüntüsüyle pizzayı çağrıştırsa da, kıtır lezzetli hamuruyla gerçek bir börek yiyeceksiniz. Açık börek tarifini daha önce mutfaklarınızda denemiş miydiniz?

Oruç tutarken en sık yapılan hatalar

Sıcacık pideyi ve buz gibi bir bardak suyu hayal ederken bir kez daha düşünün.

İftar menüsü

Ramazanın yarısına geldik bile...İftar vakti oldu mu? Ayran tasa doldu mu? Yanındaki fakire; Yemek veren oldu mu?

Peynirli Konya Pidesi tarifi

Tereyağının mis kokusu, peynirin yumuşacık kıvamına öyle güzel eşlik etti ki... Konya'ya özel lezzetli pideyi bir de bizim tarifimizle deneyin.

Focaccia tarifi

İtalya'nın en popüler ekmeklerinin başında gelen Focaccia'nın tadına hayran kalacaksınız...