Perihan Savaş'tan İbrahim Tatlıses'e: Allah akıl versin

68 yaşındaki Tatlıses’in, kendisinden 42 yaş küçük olan Gülçin Karakaya’yla olan aşkı ile ilgili konuşan Perihan Savaş, "Allah akıl fikir versin" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses'ten olan kızı Melek Zübeyde ve torunları Zeynep, Kemal Ali ve Efe Bal ile Bodrum'da tatil yapan Perihan Savaş, önceki gün kızı ve torunlarıyla kahvaltı çıkışı görüntülendi.

"Allah akıl fikir versin"

Savaş'a muhabirler tarafından 68 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in kendisinden 42 yaş küçük Gülçin Karakaya ile birlikte olması sorulması üzerine ünlü oyuncu, "Çok söyleyecek bir söz yok, Allah akıl fikir versin." ifadelerini kullandı.

"Kızımı kaybediyordum"

Daha önce katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses'le birlikteyken yaşadıklarını anlatan Perihan Savaş, İbrahim Tatlıses'in kızı Melek Zübeyde'ye hamileyken kendisini aldattığını söylemiş, ”İhaneti öğrendiğimde çocuğumu düşürüyordum. Üzüntüden 15 gün hastanede yattım. 4 aylıktı kızım, kaybediyordum kızımı ben.” demişti.

Gördüğü şiddet nedeniyle İbrahim Tatlıses'i affetmediğini söyleyen Perihan Savaş, "Vururdu hep vururdu. Sadece bana değil herkese vururdu. Onu Allah affetsin. Artık benim için herhangi birisinden farkı yok.” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar

YORUM YAZ