Pelin Öztekin: Güzel bir diziyle karşınızda olacağım

Geçtiğimiz mart ayında babası usta oyuncu Rasim Öztekin’in hayatını kaybetmesiyle sarsılan genç oyuncu, yeni yılda yeni bir diziyle hayranlarının karşısında olacağının müjdesini verdi.

Pelin Öztekin, sevgilisi Alican Tabak ile katıldığı Aşk Yolunda filminin galasında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz aylarda babası Rasim Öztekin'i kaybeden Pelin Öztekin, acıların kolay kolay kaybolmadığını dile getirdi.

"Atlatmaya çalışıyoruz”

Pelin Öztekin, "Geride kalmıyor tabii ki de. Hem olmuyor bir şekilde absorbe etmeye çalışıyoruz. Atlatmaya çalışıyorsunuz. Başka şeylerle o anı ötelemeye çalışıyorsunuz. Ama o unutulacak bir şey değil” diye konuştu.

"Yeni diziyle karşınızda olacağım"

Yaz ayında çektiği sinema filminin yakında vizyona gireceğini belirten Pelin Öztekin, görüşmekte olduğu bazı projeler bulunduğunu söyledi. Oyuncu, biraz kendisini dinlemek istediğini ama artık çalışma vaktinin geldiğini belirtti. Bir yıl dizilere ara veren Pelin Özkekin, "Ocak'ta inşallah çok güzel bir diziyle karşınızda olacağım” diyerek de yeni dizi müjdesini verdi.

Yorumlar

YORUM YAZ