Paris Hilton uçak şakası yapan programa dava açacak

Paris Hilton, kendisini ağlatan "uçak düşüyor" şakasını yapan Mısır televizyonuna dava açmaya hazırlanıyor.

Dubai'de katılacağı bir otel açılışı için uçağa binen Paris Hilton, korkunç bir şakanın kurbanı olmuştu. Mısırlı sunucu Ramez Galal, kendi programı "Kontrol Ramez'de" için Paris Hilton'a "uçak düşüyor" şakası yapmıştı.

Hilton hariç herkes şakayı biliyordu

Uçağın motorundan tuhaf sesler gelmesi üzerine herkesin çığlık atmaya başlaması, Paris Hilton'a da panik yaptırmış ve korku dolu anlar yaşatmıştı.

Şaka ekibinden olan, uçakta bulunan diğer yolcuların da paraşütle atlaması üzerine iyice tedirgin olan Hilton'un bu korku dolu anları, internette milyonlarca kişi tarafından paylaşılmıştı. Uçaktan indikten sonra karşısında kameraları gören Hilton, uzun süre yaşadığı şokun etkisinden kurtulamamıştı.

Paris Hilton'a uçak düşüyor şakası yapılırsa İZLE:

Uçağa binme korkusu başladı

Olayın şaka olduğunun ortaya çıkmasının ardından Hilton'un sinirli olduğu belirtildi. Travma geçirdiği ve bir daha uçağa binme düşüncesinin bile kendisini çılgına çevirdiği öğrenilen ünlü yıldızın, Kontrol Ramez'de programı yapımcılarını dava etmeyi düşündüğü bildirildi. Paris Hilton'un sözcüsü, ünlü yıldızın bu şaka fikrinin sorumlularını bulma konusunda oldukça kararlı olduğunu kaydetti.

Yorumlar

nuran 01-07-2015 13:14:50

hakettiler ne yapsa yeridir

YORUM YAZ