Paris Hilton, okulda yaşadığı şiddeti anlattı

“This Is Paris” adlı belgesel hazırlığında olan Paris Hilton, 1990’lı yılların sonlarında Utah’taki Provo Canyon yatılı okulda yaşadığı şiddeti anlattı.

Paris Hilton'un, kendi hayatını anlattığı "This Is Paris" belgeselinden kesitler gelmeye başladı. 14 Eylül'de Paris Hilton'un Youtube kanalından vizyona girecek olan belgesel, Hilton'un gençliğindeki travmalarını da içeriyor anlatıyor.

1990'lı yılların sonlarında Utah'taki Provo Canyon yatılı okulda yaşadığı şiddete belgeselde yer veren Hilton, People dergisine verdiği röportajda "Gerçeğimi uzun bir süre sakladım. Ama artık olduğum güçlü kadından gurur duyuyorum. Bazı insanlar hayatımın kolay olduğunu düşünebilir ama ben dünyaya gerçek kimliğimi tanıtmak istiyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

"Fiziksel şiddet görüyorduk"

Ailesi ile Waldorf Astoria otelinde yaşarken, ebeveynlerin koyduğu kuralları dinlemediğini belirten Hilton, "Gizlice kulüplere ve partilere gitmek çok kolaydı. Ailem çok katıydı ve bu benim asiliğimi körüklüyordu. Elimden telefonumu, kredi kartlarımı alarak ceza veriyorlardı ama işe yaramıyordu. Yine de tek başıma kaçıyordum” dedi ve ailesinin kendisini yatılı okula yollamasının sebebinin bu olduğunu belirtti.

Yatılı okula gittiği andan itibaren içinde kötü bir his olduğunu söyleyen Hilton, "Buranın her yerden daha kötü olacağını biliyordum. Buranın bir okul olması gerekiyordu ama dersler hiç normal değildi. Uyandığım andan yatağa döndüğüm saate kadar sürekli bana bağırıyorlardı sürekli devam eden bir işkence gibiydi. Çalışanlar çok korkunç şeyler söylüyorlardı. Her zaman bana kendimi kötü hissettiriyorlar ve zorbalık yapıyorlardı. Sanırım hedefleri hepimizi paramparça yapmaktı. Üstelik fiziksel olarak da şiddet görüyorduk, bize vuruyorlardı ve boğmaya çalışıyorlardı. Çocuklara korku aşılıyorlardı ve böylece hepimiz onların kurallarını korku içinde uyguluyorduk” dşeklinde konuştu.

Hilton, eski sınıf arkadaşlarını da belgesele davet ederek onların da deneyimlerine yer verdi.

Yorumlar

YORUM YAZ