PAL FM '2011'in en iyileri'ni seçiyor

PAL FM Müzik Ödülleri, 6 Mart Salı gecesi Billionaire Club'ta gerçekleşecek.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Türk müzik sektörünün en prestijli ödüllerinden PAL FM Müzik Ödülleri, 6 Mart Salı gecesi Billionaire Club'ta gerçekleşecek. Muhteşem bir törenle 16 kategoride halkın oylarıyla belirlenecek "2011'in En İyileri" ödül töreni iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini ağırlayacak.

PALMALİ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mubariz Mansimov'un evsahipliğini yapacağı tören, Burcu Esmersoy'un sunumuyla İstanbul'un en lüks butik oteli The İstanbul EDITION Hotel'in içinde yer alan Billionaire Club'ta gerçekleşecek. Toplam 16 kategoride dağıtılacak olan "2. Pal FM Müzik Ödülleri Töreni" Pal FM'den de canlı olarak yayınlanacak. 6 Mart Salı gecesi saat 20:00'de kırmızı halı geçişi ile başlayacak olan gecede bir çok sanatçı en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Geçtiğimiz yıl Pal FM Müzik Ödülleri, Ajda Pekkan, Nilüfer, Gülben Ergen, Yalın, Murat Boz, Sıla, Murat Dalkılıç, Ziynet Sali, Burcu Güneş, Yaşar, Mustafa Ceceli, Manga ve Soner Sarıkabadayı gibi isimlerin olurken, bu yıl da adaylar arasında Ajda Pekkan, Demet Akalın, Hadise, Gülşen, Sezen Aksu, Sıla, Murat Boz, Halil Sezai, Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Mustafa Ceceli, Rafet El Roman, Serdar Ortaç, Model, Athena, Gece, MFÖ; Grup 84, Zakkum gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar

YORUM YAZ