Özcan Deniz oğlu Kuzey’in doğum gününü tek başına kutladı

Abone Ol 

Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan'ın velayet savaşı devam ediyor. Deniz, oğlu Kuzey'in doğum günü için Aktan ile anlaştıklarını ancak 10 gündür haber alamadığını belirterek, eski eşi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Kuzey'in üçüncü yaş gününde yanına gönderilmediğini de belirten şarkıcı, Instagram hesabından yayınladığı mesaj ile gündeme geldi.

Özcan Deniz oğlu Kuzey'in doğum gününü tek başına kutladı #1

“Sol yanım hep senin”

Kuzey ile birlikte çekilen eski bir fotoğrafını paylaşan Özcan Deniz, “Bugün doğum gününü kutlayacaktık oğlum. Öyle anlaştık ama gönderilmedin. Sol yanım hep senin. Çıkarsız, hesapsız, saf, benzersiz bir sevgi var kalbimde sana karşı. Orası hep senin. Gelirsin diye bir haftadır hazırlandık, süsledik her yanı. En sevdiğin pastayı yaptık. Sana bir de sürprizim olacaktı oğlum. Sana söz verdiğim odanı yaptım. Gelemedin ama biz yine de kutladık doğum gününü. Seni çok seviyorum oğlum. İyi ki varsın, iyi ki doğdun. Allah büyük…” ifadelerini kullandı.

Kuzey'in doğum gününü evde tek başına kutlayan ünlü şarkıcı, bu gönderisine ise, “Mutlu yaşlar canım oğlum. İyi ki doğdun” notunu düştü. Aktan ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor.

Özcan Deniz oğlu Kuzey'in doğum gününü tek başına kutladı #2

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu