Ozan Güven'den ilk açıklama

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddialarından sonra ilk kez konuşan Ozan Güven, "Şiddet, ister fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun kabul edilmemelidir" ifadelerini kullandı.

Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Ozan Güven'den şiddet gördüğünü iddia eden Bulutsuz, "Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım" demişti.

"Şiddet, tepkiyi hakeder"

Bulutsuz'dan sonra Ozan Güven de şiddete uğradığını iddia etti ve darp raporu aldı. Ünlü oyuncu ayrıca, Bulutsuz'dan da şikayetçi oldu.

Yaşananlardan sonra ilk kez konuşan Ozan Güven,

"Kamuoyunun dikkatine sunulur;

Öncelikle, birkaç gündür kamu vicdanında rahatsızlığa sebebiyet veren talihsiz olayın konusu ve merkezinde olmanın üzüntüsünü yaşadığımı bilinmesini isterim. Açıklama yapma ihtiyacım, istemeden sebep olduğum bu meşguliyete karşı duyduğum sorumluluktandır.

Şiddet hiçbir vicdanda aklanamaz. İster fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun kabul edilmemelidir; tepkiyi hak eder.

Tam da bu sebeple, değerli kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını ve tepkilerini bu doğrultuda vermelerini önemli rica ederim.

Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin.

Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ