Berfu Yenenler’den güldüren göbek paylaşımı

Oyuncu Eser Yenenler'den ikinci çocuğunu dünyaya getirmek için geri sayıma başlayan Berfu Yenenler, eşi ile çekildiği fotoğrafını yayınladı.

Azra Akın: Mutfaktayız

2002 Dünya Güzeli Azra Akın, pandemi sürecinde üç yaşındaki oğlu Demir ile mutfağa girerek birlikte hünerlerini sergilediler.

Ezgi Mola: Ben de filtreyi bıraktım

İşletmeci Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan oyuncu Ezgi Mola, doğallığını gözler önüne serdi.

Ezgi Eyüboğlu: O an çok utandım

Ezgi Eyüboğlu: O an çok utandım

Oğulcan Engin ile yaşadığı aşkla gündemde olan ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu, konuk olduğu programda bilinmeyenlerini anlattı.

Engin Altan Düzyatan: Beni yakaladınız

Engin Altan Düzyatan: Beni yakaladınız

Oyuncu Engin Altan Düzyatan, önceki gün Levent'teki bir benzin istasyonunda aracının içinde öğle yemeği yerken görüntülendi.

Can Yaman'dan Diletta Leotta'ya evlilik teklifi

Film projesi için İtalya’ya giden ve orada hayatının aşkını bulan ünlü oyuncu Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta'ya evlilik teklifi etti.

Ebru Şahin sosyal medya detoksunda

Geçtiğimiz yıl haziran ayında milli basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu Ebru Şahin'den şaşırtan bir hamle geldi.

Burcu Kara: Karantinaya köyde girdik

Oyuncu Burcu Kara, koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında soluğu doğada aldı.

Gonca Vuslateri: Mavi bir kuş gibiyim

Geçtiğimiz aralık ayında şarkıcı Hakan Altun ile aşk yaşayan ve ocak ayında ise birlikteliklerini sonlandıran oyuncu Gonca Vuslateri, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde mavi derin yırtmaçlı elbisesi ile verdiği pozu yayınladı.

Ali Sunal-Nazlı Kurbanzade çiftinden müjdeli haber

2018'de Ali Sunal ile evlenen Nazlı Kurbanzade, ikinci kez annelik heyecanı yaşıyor.