Kenan Doğulu: Büyük fiyaskoyla sonuçlandı

Önceki gün Dolapdere'deki bir sergi açılışında objektiflere takılan Kenan Doğulu-Beren Saat çifti, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Demet Akalın: Serenay insan değil

Serenay Sarıkaya'nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımları beğenmeyen Demet Akalın, bu kez güzel oyuncuyu iltifat yağmuruna tuttu.

Can Bonomo: Biz yürüyüşçüyüz

Baba olmak için gün sayan şarkıcı Can Bonomo, oyuncu eşi Öykü Karayel ile birlikte fotoğrafını paylaştı.

Yeni medya platformları televizyonu geçecek

Yeni medya platformları televizyonu geçecek

Kullanıcılardan aldıkları verileri yapay zeka algoritmaları ile işleyerek kişisel beğenilerine uygun içerikleri sunan yeni medya platformları, günümüzde gittikçe popüler olmaya başladı. Uzmanlar, yeni medya platformlarının reklam yayın gelirlerinde ilk sırada olan televizyonları yakın gelecekte geride bırakacağını ön görüyor.

Birce Akalay: İlişkimizi sonlandırdık

Birce Akalay: İlişkimizi sonlandırdık

Önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere takılan Oyuncu Birce Akalay, bir süredir birlikte olduğu Fasih Saylan ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere yanıt verdi.

Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç ilk kez görüntülendi

Geçtiğimiz hafta aşklarını ilan eden Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç ilk kez yan yana görüntülendi.

Serenay Sarıkaya: Demet Akalın'a cevap vermedim

Önceki gün Bebek'te görüntülenen Serena Sarıkaya, Maldivler tatilinden paylaştığı fotoğraflara yorum yapan Demet Akalın ile ilgili sorulara yanıt verdi.

Hadise: Nasılsam öyle gözükmek istiyorum

Oyuncu aşkı Kaan Yıldırım ile ilişkisine yeniden şans verdiğini duyuran şarkıcı Hadise, doğallıyla genç kızlara örnek olmak istediğini açıkladı.

Hayranlarından Al Pacino'ya büyük ilgi

'House Of Gucci' filminin çekimleri için İtalya'da bulunan ünlü aktör Al Pacino, önceki gün kaldığı otelden çıkarken objektiflere yansıdı.

Ayşecan Tatari: İyi ki doğdum

32 yaşına basan Ayşecan Tatari, kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ve kızı Müjgan ile birlikte kamera karşısına geçti.