Zeynep Tokuş: Hiçbir şey öyle bir günde olmuyor

Uzun süre önce oyunculuğu bırakan ve yoga eğitmenliğine başlayan Zeynep Tokuş, bu yolda harcadığı çabayı takipçileriyle paylaştı.

Tamer Karadağlı, 30 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi

53 yaşındaki ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile objektiflere yansıdı.

Onur Bay: Her şey güzel gidiyor

Ceyhun Mengiroğlu ile yollarını ayırdıktan sonra kendisi gibi oyuncu olan Onur Bay ile yeni bir aşka yelken açan Dilara Aksüyek, sevgilisiyle Cihangir sokaklarında görüntülendi.

Pelin Karahan: İyi ki doğdun ilk göz ağrım

Pelin Karahan: İyi ki doğdun ilk göz ağrım

Sunucu ve oyuncu Pelin Karahan, oğlu Ali Demir'in yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Merve Boluğur'dan iddialı paylaşım

Merve Boluğur'dan iddialı paylaşım

Merve Boluğur, sosyal medyada yaptığı iddialı paylaşımlara devam ediyor. Ünlü oyuncu bu kez modacı arkadaşı Amor Garibovic’in bir tasarımını giydi.

Demet Akbağ'dan '9 Kere Leyla' açıklaması: Beğenilecek diye bir şey yok

Yayınlandığı günden itibaren eleştiri oklarının hedefi olan '9 Kere Leyla' filmine başrol oyuncusu Demet Akbağ sahip çıktı.

Murat Dalkılıç ilişkideki kriterlerini anlattı

Oyuncu Hande Erçel'le evlilik yolundayken ayrılan Murat Dalkılıç, Emel Yalçın'ın 'Valla Bilemedim' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hazar Ergüçlü: Onur benim süper kahramanım

Kendinden yaşça büyük sevgilisi Onur Ünlü hakkında konuşan ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, "Onur benim süper kahramanım." dedi

Ayşe Kökçü: Zaten ilk bana teklif edilmişti

'Zoraki Misafir' adlı sinema filminde Nurseli İdiz'in yerine kadroya dahil olan Ayşe Kökçü, rolün önce zaten kendisine teklif edildiğini belirterek "Bu rolü kimin oynadığını da bilmiyordum, daha yeni basından öğrendim. Çünkü böyle şeyler hep olur" dedi.

Ezgi Eyüboğlu-Oğulcan Engin çiftinden asansör pozu

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüsü yenen Ezgi Eyüboğlu-Oğulcan Engin çifti, asansörde çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından yayınladı.