Orlando Bloom: Düşündüğümden daha çok ağladım

Geçtiğimiz hafta Labradoodle cinsi köpeğinin kaybolduğunu duyuran İngiliz oyuncu Orlando Bloom, köpeği Mighty'nin öldüğünü söyledi.

Dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom, şu aralar nişanlısı Katy Perry ile bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. Perry'nin doğumu için hazırlıklara başlayan Bloom, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından Labradoodle cinsi köpeğinin kaybolduğunu duyurmuştu. Mighty isimli köpeğinin bulunması için hayranlarından yardım isteyen 43 yaşındaki oyuncu, önceki gün üzücü haberi açıkladı.

Adının dövmesini yaptırdı

Köpeğinin öldüğünü Instagram hesabından duyuran Orlando Bloom, şu satırlara yer verdi: "Mighty artık diğer tarafta. Gün doğumundan gün batımına, 7 günlük aramanın ardından bugün, Mighty'nin tasmasını bulduk. Bu hafta mümkün olduğunu düşündüğümden daha çok ağladım.

Bakılmadık taşın altı kalmadı. Tüm deliklere baktım; Yol altına, arka bahçelere... Küçük Mighty'den sevginin ebedi ve bağlılığın gerçek anlamını öğrendiğim için minnettarım. O bir arkadaştan fazlasıydı... Ruhlarımız bağlanmıştı. Üzgünüm, seni seviyorum.”

Bloom daha sonra kaybettiği köpeğinin adını göğsüne dövme yaptırdı. O anları çeken oyuncunun, videoda zaman zaman gözyaşlarını tutaması dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar

YORUM YAZ