Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay

Abone Ol 

11 Şubat tarihinde Kova burcunun 23 derecesinde Merkür, Venüs, Jüpiter ve Satürn’ün de eşlik edeceği yılın en önemli yeniaylarından biri meydana geliyor olacak. Bu yeniayı önemli yapan, yeniay anı haritasında Kova burcunda bir gezegen toplaşması olması. Gökyüzünde kişisel ve Sosyal gezegenler toplamda 7 adettir ve bunların 6 tanesi olan Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Jüpiter ve Satürn Kova burcunda toplanıyor. Mars ise Boğa burcundan Kova burcundaki stelyuma kare açı yapıyor. Nadir gözüken bir yeniay haritası olduğu içinde dikkat çekiyor.

Yeniay saat 22:05’te gerçekleşecek. İstanbul merkezli çıkartılan yeniay anı haritasında yükselende Terazi burcu var. Yeniay haritaları yeni başlangıçları anlatır. Kişisel haritalarımızda Kova burcunun bulunduğu hayat alanlarımızda önemli bir döngünün başlayacağını işaret ediyor.

Size özel etkilerini daha doğru takip edebilmek için öncelikli olarak yükselen burcunuzu ve daha sonra Güneş burcunuzu okumanız daha doğru olacaktır.

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #1

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 11 Şubat tarihinde Kova burcunun 23 derecesinde bir yeniay meydana gelecek. Sizlerin hayatında sosyal çevre alanlarınızı etkiliyor olacak. Yeniay ile birlikte sizleri olumlu anlamda etkileyecek yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Hatta bu yeni gireceğiniz çevrede sizleri sürpriz bir aşk bekliyor olabilir. İşinizden elde edeceğiniz kazançlarınız ile ilgili de sizleri mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Alacağınız yeni bir projede projenin lideri konumunda görev alabilirsiniz. Aynı zamanda kariyerinizden elde ettiğiniz gelirle ilgili de birtakım önemli gelişmeler yeniayın etkili olacağı 15 günlük süreç içerisinde kendini gösterebilir.

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #2

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 11 Şubat saat 22:05’deKova burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin kariyer ve sosyal statü alanlarınızı etkiliyor olacak. Kariyer hayatınızda olumlu değişiklikler, kendinizi öne çıkartabileceğiniz birtakım yenilikler söz konusu olabilir. Kariyerinizi yakından ilgilendirecek önemli adımlar atabilirsiniz. Başlarda zorlayıcı etkiler olsa da zamanla bu hayatınıza getireceği yenilikler sizleri kariyerinizle ilgili olarak tatmin edici sonuçlar getirebilir. Kariyerinizle ilgili olarak bir sayfayı tamamen kapatıp yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #3

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Kova burcunda 11 Şubat tarihinde meydana gelecek olan yeniay sizlerin yurtdışı, yabancılar ve hukuksal konular ile ilgili olarak etkiliyor olacak. Yabancılar ile iş yapan bir yükselen İkizlerseniz yeniayın etkisi ile birlikte yeni bir anlaşma ya da çalışma yapabilirsiniz. Yüksek öğrenim gibi bir konuda da önemli ve kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz bir yenilik içine girebilirsiniz. Sizler Yeniayın etkisinden olumlu anlamda etkileniyor olacaksınız. Hukuksal alandaki işleriniz ile ilgili de birtakım düzenlemeler içerisinde olabilirsiniz. 

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #4

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 11 Şubat tarihinde Kova burcunda önemli bir yeniay var. Yeniay sizlerin ödemeler, ortaklaşa kazançlar, miras ve nafakalar ile ilgili konularınızı etkiliyor olacak ve bu alanlarda önemli gelişmeleri hayatınıza getirecek olabilir. Ortak paylaşımlarınızla ilgili her türlü yenilik sizleri bekliyor. Aynı zamanda bu süreçte okült konulara olan ilginizde hayli artabilir. Ortaklarınızdan ya da eşinizden elde edeceğiniz paralarda da beklenmedik değişiklikler meydana gelebilir. 

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #5

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 11 Şubat tarihinde karşıt alanınızda bir yeniay meydana gelecek. İkili ilişkileriniz, eşiniz, yakın arkadaşlarınız ile ilgili konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Yapacağınız yenilik her ne ise kendinizi daha fazla öne çıkartacağınız bir yenilik olacağını söyleyebilirim.  İkili ilişkilerinizde de kendinizi daha fazla öne çıkartabilirsiniz. Kişisel hırslarınızın ilişkilerinize zarar vermesine izin vermeyin. Başlarda zorlayıcı etkiler olsa da zamanla bu hayatınıza getireceği yenilikler sizleri ikili ilişkileriniz ilgili olarak mutlu edebilir. Aynı zamanda iş hayatınızda da köklü bir değişiklik yaşayabilirsiniz çünkü burası aynı zamanda ortaklıklar ve anlaşmalar evidir. 

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #6

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 11 Şubat tarihinde Kova burcundaki yeniay sizleri mesleğiniz ve çalışma koşullarınız ile ilgili alanlarda etkiliyor olacak. Mesleğinizde, çalışma şartlarınızda kendinizi daha fazla öne koyacağınız birtakım adımlar atabilir, kendinizi ve işinizi daha görünüz hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu süreçte yeni bir işe de başlayabilirsiniz. Kendi ofisi olan bir yükselen Başaksanız bu dönemde daha eşitlikçi ve insani değerlere önem veren biri ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Sağlığınıza bu süreçte azami dikkat etmenizde yarar var. 

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #7

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, 11 Şubat tarihinde 26 derece Kova burcunda önemli bir yeniay meydana geliyor.  Yeniay sizlerin haritasında çocuklar ve aşk hayatınızı temsil eden ev alanında olacak. Hayatınızda yeni bir aşk girebilir ya da sevindirici bir çocuk haberi alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlar kendi hayatlarında daha öne çıkacakları gelişmelerle karşılaşabilirler. Aşk hayatı aktif bir yükselen Terazi iseniz önemli ve sevindirici gelişmelerde yine sizleri bekliyor. Aşk hayatınızda sizi mutlu edecek bir partner hayatınıza girebilir. Sizler yeniayın etkisinden olumlu anlamda etkileniyor olacaksınız. 

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #8

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 11 Şubat tarihinde 26 derece Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor olacak.  Yeniay sizlere eviniz, yaşadığınız alan ile ilgili konularda yeni birtakım fırsat ve olanaklar sağlayabilir. Evinizi satabilir veya taşınabilirsiniz. Aynı zamanda ebeveynlerinizin hayatlarında da önemli yenilikler söz konusu olabilir. Aile büyükleri ya da babanızla ilişkilerinizde problem yaşayan bir yükselen Akrep iseniz yine bu süreçte ilişkilerinizi iyileştirmek adına önemli adımlar atabilirsiniz ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Başlarda biraz zorlayıcı etkiler olsa da zamanla bu hayatınıza getireceği yenilikler sizleri evinizle ilgili olarak mutlu edebilir.

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #9

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, 11 Şubat saat 22:05’de Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor.  Yeniay yakın çevre ve kardeşlerinizin hayatı ile ilgili olarak önemli konuları önünüze çıkartabilir. Sizler de aynı zamanda iletişim ile ilgili konularda ya da eğitiminizi ilgilendiren konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Daha görünür olacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Yakın çevreniz ile ilişkilerinizde daha daha eşitlikçi adımlar atabilir ve olaylara daha bütüncül bakabilirsiniz. Aynı zamanda aldığınız eğitimleriniz ile ilgili olarak da bir bitiş ve önemli bir başlangıçta yapabilirsiniz. 

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #10

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 11 Şubat saat Kova burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin hayatında parasal konuları karşınıza çıkartıyor olacak. Yeniay ile birlikte para kazanabileceğiniz yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Bu zaman zarfında grup aktivitelerine daha fazla para harcamaya eğilimli olabilirsiniz. Düşünmeden harcama yapabilir ve daha sonrasında zor durumda kalabilirsiniz.

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #11

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, 11 Şubat tarihinde burcunuzda meydana gelecek olan yeniay şüphesiz en çok sizleri etkiliyor olacak.  Önemli yeniliklere adım atabilir, fiziksel görüntünüzde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.  Bu süreçte hayatınızı yeniden kurmak ve eskiyi tamamen hayatınızdan söküp atacağınız bir düzene adım atabilirsiniz. Yeni bir diyet programı, kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz yeni bir proje, yeni bir çevre, yeni bir ev gibi her türlü yeni adımlar sizleri bekliyor. Bu dönemde sadece kişisel hırslarınızın sizlerin yanlış tercihler yapmanıza müsaade etmeyin. Adımlarınızı doğru atmaya özen gösterin. Fazla hızlı bir şekilde bir şeylere adım atabilir ancak sonrasında pişman olabilirsiniz. Yeniayın etkisinden olumlu anlamda etkileniyor olacaksınız.

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #12

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, 11 Şubat tarihinde Kova burcundaki yeniay sizlerin hayatında daha çok kapalı alanlar, hastaneler ile ilgili konularda yeni birtakım durumlar içerisinde olmanızı sağlayabilir. Bir rahatsızlığınız varsa şifa bulacağınız önemli bir tedaviye başlayabilirsiniz. Bu dönemde meditasyon ve benzeri gibi sizleri hem ruhsal hem de fiziksel olarak şifalandıracak birtakım uğraşlar içerisinde olmanızda mümkün olabilir. Düşünsel anlamda bir tazelenme ve yenilik içerisinde olacaksınız. Bilinçaltı şifa çalışmaları ve meditasyonlar size iyi gelebilir. Arkanızdan dönen işlerin de teker teker ortaya çıkacağı bu yeniayda dostunuza, düşmanınıza dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sizler gizli birtakım işler çeviriyorsanız da bu dönemde bunların açığa çıkma riski olduğunu aklınızda bulundurmanızda fayda var. 

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #13

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinÖnemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #14 madamastroÖnemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #14

    YouTubeÖnemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay #14

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu