Ömer’in Reşat’ı eşiyle sosyal medyayı salladı! Gören bir daha baktı: “Yenge pek güzelmiş”

Birçok dizide başarılı işlere imza atan oyuncu Barış Falay'ın özel hayatı da merak konusu. Ünlü oyuncunun eşi de kendisi gibi oyuncu çıktı

Abone Ol 

Dizi kadrosunda; Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı Ömer dizisinde hayat verdiği Reşat Ademoğlu karakteriyle karşımıza çıkan Barış Falay, başarılı oyunculuğuyla beğeni topluyor. Dizide Ömer’in babası Reşat’ı canlandıran Barış Falay’ın eşi de kendisi gibi ünlü çıktı. Falay’ın eşinin kim olduğunu öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi..

Kendisi gibi oyuncu olan Esra Ronabar ile 7 Temmuz 2006 tarihinde evlenen Barış Falay’ın “Rüzgar Mavi” adında bir oğlu var.

Hem oyunculuğu hem güzelliğiyle kendisine hayran bırakan Esra Ronabar son olarak Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı Netflix dizisi İyi Adamın 10 Günü ve Kötü Adamın 10 Günü yapımlarında rol aldı.

Ronabar  Benim Hayatım, Kırmızı Oda, Cennet’in Gözyaşları, Tatlı Küçük Yalancılar, Sana Bir Sır Vereceğim, Beyaz Gelincik, Bir İstanbul Masalı ve Kader Ayırsa Bile gibi yapımlarda rol aldı.

Başa dön tuşu