Prof. Dr. Bilge Uzun ile En Uzun Yollar Tek Adımla Başlar üzerine konuştuk

Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik ABD. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bilge Uzun ile yeni kitabı “En Uzun Yollar Tek Adımla Başlar”ı ve daha fazlasını konuştuk.

Ben Okurum podcast'i ile kitaplara kulak verin

Yayıncılık dünyasının deneyimli isimlerinden Deniz Yüce Başarır, “Ben Okurum”un her bölümünde özenle seçtiği konuklarıyla farklı bir kitaba odaklanıyor.

Kitap yazmak isteyenlere tavsiyeler

Kişisel yayıncılığın öncülerinden Yazardan Direkt Yayınevi’nin editör ekibi, kendilerine en çok sorulan soruları yedi başlıkla toplayarak, kitap yazmak isteyenlere ışık tutacak önerilerde bulundu.

Kurt Vonnegut’tan yazmak üzerine öğütler

Kurt Vonnegut’tan yazmak üzerine öğütler

Sanatın ne işe yaradığı üzerine hep düşünen ve özellikle sanatçıların hassas oldukları için topluma gerekli olduklarını savunan Vonnegut’tan yazar adaylarına kulaklarına küpe edip gezmelik öğütler!

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı başlıyor

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı başlıyor

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 04-12 Kasım 2017 tarihleri arasında kapılarını kitapseverlere açıyor.

Okuyanları sosyalleştiren en iyi 10 roman

Scientific American Dergisi’nde yayımlanan bir makalede, Kanadalı 2 akademisyenin seçtiği insanların sosyal ilişki bağlarını güçlendiren en iyi 10 roman listelendi.

Ahmet Ümit hayranlarıyla buluşacak

Ahmet Ümit son kitabı ‘Elvada Güzel Vatanım’ın imza gününde hayranlarıyla buluşacak.

Çok kitap okuyanların 10 iyi özelliği

Çok kitap okuyanların neden diğer insanlara göre hayatta daha başarılı olduklarını merak ediyor musunuz? O halde haberimize bir göz atın.