Oktay Kaynarca'dan Erhan Çelik'e tepki

Deniz Seki'nin 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde oynamasını eleştiren Erhan Çelik'e Oktay Kaynarca'dan sert yanıt gecikmedi.

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda yatan Deniz Seki, Oktay Kaynarca'nın başrolünü oynadığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Erhan Çelik, dizide oynamasına sert tepki göstermişti

Erhan Çelik, "Mahkum oğluna yaptığı ekmeği yasak diye veremeyen analar varken, imtiyazla cezaevine koca dizi seti sokmak nedir?" diye eleştiri yapınca Kaynarca'nın cevabı gecikmedi.

Oktay Kaynarca Erhan Çelik'i sert eleştirdi

"Biz ekmekten de daha değerli bir şey, umut soktuk içeriye. Birilerinin cebinde taş biriktirip atmaya hazır beklemesi üzücü... Taş attıkları da kim? Deniz Seki! Daha düne kadar bağırlarına bastıkları, şarkılarını dinledikleri Deniz Seki! Bu işin alt yapısında tamamen iyi niyet ve gerçekten bir moral verme söz konusudur. Böyle bir şey yaptık da cinayet mi işlendi?"

Gülben Ergen klipte oynamıştı

Seki cezaevindeyken 'Hayat 2 Bilet' şarkısının klibinde yer alan Gülben Ergen için ise Kaynarca, "Bu kadarcık umudu bile çok gören kara yürekli insanlar daha düne kadar yakınlarının, o kıza dair kliplerinin içinde olmasına ses çıkarmıyorlardı. Deniz Seki hapisten çıkacak ve çocuk yapacak" dedi.

Yorumlar

mm 29-12-2015 17:23:29

doğru dıyo erhan daglın

Ispartalı 14-12-2015 12:09:47

Sağında solunda bir ekmek için umut bekleyenler var uyuşturucu satıcısı bir kadından daha değerli bizim için

sanat 14-12-2015 05:24:29

Umutmu? sen nesinki umut sokasın !!!! ne günlere kaldık... şaklabanlarda artık umut dağıtıyormusta haberimiz yokmuş

US 14-12-2015 00:48:02

KAYNARCA ERHAN ÇELİĞİN TIRNAĞI OLAMAZ...URUMA VE KİŞİYE GÖRE RENK DEĞİŞTİREN BKELEMUN KAYNARCA NIN NE OLDUĞUN HERKES BİLİR

kerem 13-12-2015 20:59:04

Rayting ugruna yok umut soktuk yok bilmem ne ! Bu tutum ve davranis , diger mahkumlarla bu keşlerin esit tutulmadiği olayidir !

vatandaş 13-12-2015 17:06:09

Erhan çelik bu konuda sonuna kadar haklısın varsın oktay kaynarca beğenmesin... (deniz seki yıllar önce bir şarkı yarışmasında BAYHAN için ne demişti ? ben cezaevine girmiş biri ile aynı yerde olmak istemiyorum büyük lokma ye ama büyük söz konuşma ve hiç kimseyi hor görmeyeceksin aşağılamayacaksın ok ? .... )

YORUM YAZ