Öfkenizi yenmenizi sağlayacak 4 besin

Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Şeber, bazı besinlerin diğer besinlere göre öfke kontrolünü sağlamakta daha etkin olduğuna dikkat çekti.

Vajinusmus olan kadınlara eş desteği şart

Ülkemizde hala geçerliliğini koruyan en önemli cinsel sorunlardan biri olan vajinismusta erkeğin eşine sonuna kadar destek olması şart.

Misofonya nedir, belirtileri nelerdir

Yard. Doç. Dr. Davut İbrahimoğlu, misofonya hastalığı hakkında bilinmesi gerekenleri ve buna karşı alınması gereken önlemleri anlattı.

Buz dağının görünen kısmı: Cinsel isteksizlik

Buz dağının görünen kısmı: Cinsel isteksizlik

Evliliklerin büyük sorunu cinsel isteksizliğe neden olan faktörler nelerdir? Bu durum ilişkilere nasıl yansır? İşte cevabı...

Affedin uzun yaşayın

Affedin uzun yaşayın

Uzmanlar birçok sağlık probleminin altında kişinin geçmişte yaşadığı kırgınlık ve öfkenin yattığını belirterek affetmenin ömrü uzattığının altını çizdi.

Boşanmanın nedenleri ve eşler üzerindeki etkileri

Son yıllarda artan boşanmalar, çocukları etkilediği kadar eşleri de etkiliyor aslında. İşte boşanmanın eşler üzerindeki etkileri...

Birbirinden uzaklaşan çiftler ilişkilerini nasıl toparlayabilir

Psikoterapist Cem Keçe birbirinden uzaklaşan çiftlerin ilişkilerini yeniden nasıl toparlayabileceklerini anlattı.

Öfke kontrolü nasıl sağlanır

Öfke kontrolü etkin bir şekilde sağlanmadığında bu durum kişide zihinsel ve fiziksel sağlık sorunlarına sebep olabileceğinden mutlaka öfke kontrolünü öğrenmelisiniz.

Depresyonun 12 işaretçisi

Dünyada yaklaşık 350 milyon insanı etkilediği bilinen depresyonun belli başı bazı işaretlerinin görmezden gelinmesi çok ciddi sonuçlara yol açabilir.

İlişkide öfke kontrolü sağlamanın yolları

Her ilişkide zaman zaman yaşanan öfke patlamalarının önüne geçmek için olaylara büyümeden müdahale etmeyi öğrenmelisiniz.