2021 Grammy ödül törenine koronavirüs ertelemesi

ABD'de, müzik dünyasının ‘Oscar’ı olarak bilinen 63. Grammy Ödülleri'nin açıklanacağı programın, yeni tip koronavirüs vakalarında görülen hızlı artış nedeniyle ertelendiği bildirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri'nin sahipleri belli oldu

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 1979'dan beri her yıl dağıtılan, 2016'dan itibaren de 'Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri' adını taşıyan ödülleri 2020'de kazananlar belli oldu.

Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması'nın finalistleri açıklandı

Sabancı Vakfı'nın toplumsal sorunlara sanat aracılığıyla dikkati çekmek amacıyla düzenlediği kısa film yarışmasının 5. yılında finalistler belli oldu.

3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali başlıyor

3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali başlıyor

Yunus Emre anısına, bu yıl 3.’sü düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından, film sanatına ve kültür hayatımıza katkısı yüksek olan kısa filmleri ülke seyircisiyle buluşturan Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali 11 Aralık’ta başlıyor.

2020 MTV Film & TV Ödülleri açıklandı

2020 MTV Film & TV Ödülleri açıklandı

MTV, 6 Aralık Pazar akşamı gerçekleştirilen özel program ile 80'lerden bugüne, ‘Tüm Zamanların En İyileri’ni açıkladı...

10. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali ödülleri sahiplerini buldu

10. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali ödül töreni, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Uluslararası Altın Terazi Uzun Metraj Film Yarışması 'En İyi Film Ödülü'nü Nader Saeivar'ın yönettiği 'Yabancı' kazandı.

2021 Grammy adayları belli oldu

Ocak 2021'de düzenlenecek törenle 63'üncü kez sahiplerini bulacak olan Grammy Ödülleri'nin aday listesi açıklandı.

9. Fashion TV Moda Ödülleri sahiplerini buldu

9. Fashion TV Moda Ödülleri, önceki gece yapılan törenle sahiplerini bulurken geceye, Fashion TV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat’ın koronavirüslü olduğu dedikodusu damga vurdu.

2020 Billboard Müzik Ödülleri sahiplerini buldu

Billboard dergisi tarafından her yıl verilen Billboard Müzik Ödülleri, koronavirüs önlemleriyle birlikte sahiplerini buldu.

GCFA Ödülleri 2020 kazananları belli oldu

Sürdürülebilir, hümanist ve eşitlikçi modanın destekleyicisi Green Carpet Fashion Awards 2020 kazananları, hafta sonu yapılan online törenle sahiplerini buldu.