Nurgül Yeşilçay: Hepimiz pala olmuştuk

Koronavirüs tedbirleri kapsamında geçici süre kapalı tutulan kuaförler ve güzellik merkezleri önceki gün açılınca birçok ünlü isim vakit kaybetmeden kuaföre koştu.

Kuaförler ve güzellik merkezileri koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir kapalıydı. Uzun bir aradan sonra kuaför ve güzellik merkezlerinin açılmasıyla ünlü isimler vakit kaybetmeden bakım yaptırmaya gitti.

"Hepimiz pala olmuştuk"

Bebek'teki kuaföründe görüntülenen oyuncu Nurgül Yeşilçay, 4 saat boyunca birçok işlem yaptırdı. Yeşilçay, "Hepimiz pala olmuştuk, artık şahaneyiz. Karantina boyunca temizlik ve yemek yaptım. Uzun bir süre dışarıdan yemek söyleyip rahat etmek istiyorum. Artık temizlik de yapmayacağım. Elimi sıcak sudan soğuk suya sokmayacağım. Bundan sonra kokoş olacağım. Evden çok sıkıldım” ifadelerini kullandı.

Vakit kaybetmeden kuaförüne giden ünlülerden birisi de Doğa Rutkay oldu. Saçlarını boyatıp rutin bakımını yaptıran Rutkay, boyalı saçıyla kuaföründen ayrıldı ve yıkama işlemini evinde yapacağını söyledi.

Oyuncu Pelin Öztekin, kuaförüne koştu. Kuaförüyle kavuştuğu için mutlu olduğunu ifaden eden Öztekin, saç boyası, manikür ve pedikür yaptırdığı bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Kuaföründe görüntülenenler arasında Banu Zorlu da vardı. 4 saat kuaföründe kalan şarkıcı, saç, manikür ve pedikür işlemlerini yaptırdığını söyledi.

Yorumlar

YORUM YAZ