Novakid ile çocuklarınız aktif ve akıcı şekilde İngilizce öğrenir

Abone Ol 

Dil öğrenmek uzun süredir çocukların eğitimlerinin önemli bir parçası. Bugünlerde ebeveynler okullarda, kreşlerde dil öğrenmeye başlayan çocuklarının eğitimini pekiştirmek adına yardımcı platformlara ihtiyaç duyuyor. Piyasada dil eğitimi veren birçok uygulama mevcut. Eğitimin online olması ile birlikte daha kolay ulaşılabilir olan bu platformlar arasında lider konumda olan Novakid, diğer uygulamaların aksine çocuklarınıza en keyif alacakları yöntemlerle İngilizce öğretir.

Bir dili öğrenmeye başlamak o dil için atılan ilk adımdır. Önemli olan öğrendikleri dili aktif ve akıcı şekilde konuşabilmeleridir. Online İngilizce kursu dendiğinde akla ilk gelen platform olan Novakid, çocuklarınıza dilin inceliklerini öğreterek ana dili seviyesinde bir dil öğrenme serüveni sunar.

Novakid ile çocuklarınız aktif ve akıcı şekilde İngilizce öğrenir #1

4-12 yaş grubu çocuklara özel hazırlanan öğrenme yöntemleri

Online dil öğrenme dendiğinde akla gelen ilk marka olan Novakid, 4-12 yaş grubundaki çocuklara İngilizce öğretmek için kurulmuş bir sistemdir. Yaş grubuna özel olarak hazırlanan dersler ile çocuklar sıkılmadan, eğlenceli bir şekilde dil öğrenmeye başlar. Novakid’de ders süreleri 25 dakika olarak planlanmıştır. Böylece çocukların algısı dağılmaz ve dersler daha verimli geçer.

Tamamen online hizmet veren Novakid, her çocuğa özel bir öğrenme modeli geliştirir. Yaş grubuna, dil seviyesine göre hazırlanan dersler, çocukların seçeceği öğretmen tarafından anlatılır. Novakid’de dersler okul müfredatlarını destekleyici şekilde olmakla birlikte basitten karmaşığa mantığı ile anlatılır. Eğitim materyalleri çocukların en rahat anlayabileceği ve öğrenirken keyif alabileceği şekilde hazırlanır. Oyun formatında çocuklara benimsetilir ve akılda kalıcı olması sağlanır.

Novakid eğitmenlerinin ana dili İngilizce

Yaş grubu küçük çocuklar ile çalışmak her zaman ayrı bir titizlik ve önem gerektirmektedir. Novakid eğitmenleri bu yaş grupları ile çalışma deneyimine sahip profesyoneller arasından seçilmektedir. Aynı zamanda Novakid eğitmenlerinin ana dili İngilizcedir. Genel amacı etkili bir şekilde dil öğretmek olan Novakid, eğitmenlerinin o dile %100 hakim olabilmesi için o dili ana dili seviyesinde konuşması gerektiğine inanır ve ana dili İngilizce olan öğretmenler ile çalışır. Böylece çocuklar İngilizce’nin inceliklerini ve doğru telaffuzları o dili doğduğundan beri konuşan eğitmenlerden öğrenmiş olur. Aynı zamanda Novakid eğitmenlerinin tamamı ESL sertifikasına sahiptir.

Eğitim kadar, eğitimin kalitesi ve uluslararası geçerliği de önemlidir. Novakid eğitimlerinin tamamı, Avrupa eğitim standardı olan (CEFR) Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi’ne göre hazırlanmaktadır. Novakid ile çocuğunuzun eşsiz ve Avrupa standartlarında bir eğitim aldığından emin olabilirsiniz.

Online İngilizce kursu ve avantajları

Pandemi itibariyle online eğitimler giderek daha fazla önem kazandı. Özellikle fiziki okul süreci ile birlikte daha kolay entegre olması nedeniyle ebeveynler online kurslara daha fazla rağbet ediyor. Tamamen online altyapıya sahip Novakid, ebeveynlere ve çocuklara zaman ve mekan özgürlüğü tanır, bulunulan her yeri bir eğitim yuvasına dönüştürür. Aynı zamanda derslerin bireysel olması çocukların kendi aralarında sosyalleşip derse ilgilerinin azalmasının önüne geçer. Birebir yapılan derslerin verimi ve akılda kalıcılığı toplu yapılan derslere oranla daha fazladır.

Çocuklarınız Novakid ile birlikte online İngilizce kursuna devam ederken sizler de bu sürece dahil olabilir, dersleri çocuğunuzun programına göre ayarlayabilir, tatilde, işte, evde, yolda eğitime aksatmadan devam edebilirsiniz.

Çocuklarınız Novakid ile eğlenerek öğrensin

Novakid online İngilizce kursu dendiğinde ilk akla gelen platform olarak; çocuğunuz için en iyi dil eğitimi altyapısını geliştirir. Basitten karmaşığa giden dersleri ile çocuğunuzu sıkmadan, adeta bir sosyal aktivitede gibi eğitim görmesini ve öğrendiklerinin kalıcı olmasını sağlar.

Eğer sizler de sürdürülebilir bir dil eğitiminin parçası olmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey Novakid’in websitesine girip bir hesap oluşturmak ve derslere başlamak!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu