Nostaljik oyunlar

Bugün biraz geçmişe gitmeye ne dersiniz? Hemen hemen hepimizin oynadığı oyunları bir araya getirdik. Kardeşimize, çocuğumuza miras bırakmış olacağız ki günümüzde de oynanmaya devam eden oyunlar hala var.

Abone Ol 

Bu oyunların sizi çocukluğunuza tekrar götüreceğini ve geçmişi yâd edeceğinize eminiz. İşte çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunları.

Atari

Çocukken Oynayıp Unutamadığınız Atari Oyunlarını Bilgisayarınızda Oynamanın Yolu - Ekşi Şeyler

İlk olarak atari oyunu ile başlamak istedim. Çocukluğumuzun konsol oyunu da diyebilirim içinde bir sürü oyun vardı. En bilineni de mario oyunuydu. 80’li ve 90’lı yıllarda hemen hemen hepimizin evinde vardı diyebilirim.

Mario

En çok satan Super Mario oyunları

Mario oyununu bilmeyen yoktur. Aterideki en bilinen oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Bu oyunlarla zamanımız geçti desem yeridir.

Tetris

Nostaljik El Atarisi Mavi Tetris Gameboy Fiyatı

O zamanlar erken yaşlarda çocukların ellerinde telefon olmazdı bizim ellerimizde tetrisler olurdu. Çocukluğumuz bu şekilde geçerdi. Hatırladıysanız eminim yüzünüzde bir tebessüm oluşmuştur.

Sanal Bebek

Redlin Tamagotchi Sanal Bebek

Sanal bebekler kızların gözdesiydi. Doğardı, büyürdü, acıkırdı. Acıktığı dakika doyurmazsan ölürdü. Gece sırf acıkır diye uykularımızdan olurduk doyurmak için.

Hugo

Tolga Abi'den Hugo açıklaması

Ah hugoyla büyümeyen yoktur herhalde. Varsa sayılı diyebilirim. Hepimizin çocukluk arkadaşı. Her bölümünü kaçırmadan izleyip oyunlarına katılmak için can atardık. Özledik seni Hugo..

Sanalika

Sanalika - Vikipedi

Sanalika eski ama hala günümüzde oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Birden fazla adanın olduğu ve online konuşmaların yer aldığı görevleri yerini getirdiğin sanal bir dünya.

Stardoll

Stardoll Access - Google Play'de Uygulamalar

Kızların severek oynadığı günümüzde hala yeni özellikler eklenerek oynanmaya devam eden oyunlardan biri. Giysi giydirme oyunlarının gelişmiş versiyonu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu