Nilüfer’den üzücü haber

Türk Pop Müziği’nin usta sesi Nilüfer’in sağlığıyla ilgili hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı.

Nilüfer, Ocak ayında Influenza A teşhisiyle hastaneye yatırılmıştı. Daha sonra yapılan tetkik ve testlerde sanatçıya akciğerde üreyen Aspergillus(Mantar Enfeksiyonu) teşhisi konuldu ve buna yönelik tedavi de eklendi.

Tedavisine evde devam edilecek

Mantar enfeksiyonun (Aspergillus) gelişmesine sanatçının şiddetli bir Influenza A enfeksiyonu geçirmesinin, alerjik astmatik bir yapısı olmasının ve buna yönelik ilaçların kullanılması olduğu düşünülüyor. Yirmi gün boyunca hastanede tedavi altına alınan sanatçının, doktorlarının da onayıyla, evinde tedavisine devam ediliyor. Akciğerdeki mantar enfeksiyonlarının tamamen yok olabilen ancak uzun tedavi gerektiren bir rahatsızlık olduğu da biliniyor.

Ertelenen konser iptal oldu

Bu nedenle zamanını şu günlerde evinde dinlenerek geçiren ve tedavisine de devam edilen Nilüfer "Rahatsızlığım süresince bana moral veren, sevgilerini ve güzel dileklerini yollayan dostlarıma, sevenlerime ve takipçilerime çok teşekkür ederim. Bu destek benim için çok kıymetli. Umarım yaz başında yine yeni yeniden iyileşmiş olarak karşınızda olacağım” sözleriyle de duygularını paylaştı.

Sevenlerinin bir süre daha özleyeceği Nilüfer'in rahatsızlığı sebebiyle 25 Nisan tarihine ertelenen Bostancı Gösteri Merkezi konseriyse iptal oldu.

Yorumlar

YORUM YAZ