Nicki Minaj saç dosyası

Renkli saçlar ve çılgın bir makyaj; Nicki Minaj kendine karakterler oluşturarak sorunlarından uzaklaşıyor.

KADINVEKADIN.net/BurcuÖZEN

Trinidadlı hip hop müzisyeni ve söz yazarı Nicki Minaj tam bir peruk tutkunu! Onu her an farklı saç stiliyle görebilirsiniz. Bazıları bu durumu sorunlar yaşadığı için kendine karakterler oluşturduğunu söyleyerek açıklıyor.

Vibe dergisinde yayınlanan röportajında, Minaj'ın seksüel imajı tartışıldı: "Benim büyüdüğüm zamanlarda kadınların bazı belirli şeyler yaptığını görürdüm. Bunları mutlaka benim de yapmam gerektiğini düşünürdüm. Günümüzün kadın rapçileri seksten çok fazla bahsediyorlar. Onların elde ettiği başarıyı kazanabilmek için benim de mutlaka bunları yapmam gerektiğini düşündüm. Ama gerçek şu ki ben bunları yapmadım." 'Interview dergisinde yayınlanan röportajında, Minaj yeniden seksüel imajına yorum yaptı: "Ben bilinçli aldığım bir kararla seksiliğin tonunu düşürmeye çalıştım. Ben insanların özellikle-genç kızların şunu bilmesini istiyorum ki, hayatta hiç birşey seksilik üstüne kurulmamıştır. Sizin bundan başka devam edecek şeyleriniz de var." Minaj'ın sol kolunda Çince yazılı olan "上帝與你常在" (shangdi yu ni chang zai) ve "Tanrı her zaman seninle" anlamlı dövmesi var.

Minaj çocukluğu ve gençliğinde ailesiyle sık sık sorunlar yaşıyordu. Gerçek hayattaki sorunlarından kurtulmak için kendine karakterler oluşturur ve hayatını bunlarla devam ettirirdi.

New York dergisine konuşan Minaj, "kavgalardan uzaklaşmak için, her zaman yeni bir insan olmayı hayal ederdim. "Cookie" benim ilk kimliğim olmuş ve onu uzun bir süre kullanmıştım. Daha sonra "Harajuku Barbie", sonra "Nicki Minaj" oldum. Fantezi benim gerçekliğim olmuştu."

Nicki Minaj'ın binbir renk saç dosyası için tıklayın...

Yorumlar

YORUM YAZ