Neslim Güngen ile zayıflama protokolü hakkında konuştuk

Zayıflamak isteyenler için kalıcı çözümler üreten girişimci iş kadını Neslim Güngen ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik…

Karantina sürecinde aldığınız fazla kilolardan kurtulmak ve zayıflamak istiyorsanız, Neslim Güngen Zayıflama Protokolü ile henüz tanışmamış olabilirsiniz. Lipones uygulaması nedir? Kimler yaptırabilir? Kaç seansta incelebilirim? Neslim Güngen Zayıflama Protokolü hakkında aklınıza takılan tüm soruları sizler için yönelttik.

- Neslim Güngen kimdir?

Neslim Güngen ismini sosyal medya üzerinden belki aldığım ödüllerden belki de ekranlardan tanıdınız. İki çocuk annesiyim, eşimin yegane hayat arkadaşıyım, evimin kadınıyım aynı zamanda işimin başındayım… Sevenlerim bu tempoya nasıl ayak uydurduğumu hala çözemiyor, aslında çalışmayı seven biri olarak durmak benim hayatımda olmayan bir kavram.

20 yıllık güzellik sektöründe olan deneyimlerimi paylaşmayı, yenilikleri takip etmeyi ve Türkiye'ye getirmeyi kendine misyon edinmiş işine aşık girişimci bir iş kadınıyım.

Uzun zaman yaptığım araştırmalar doğrultusunda; kadın ya da erkek olsun herkesin yaşamında yer alan ve tedavisiz olduğu düşünülen çatlaklarla ilgili Brezilya'dan ithal ettiğimiz, Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu distribütörü olduğumuz Dr. Bussade' nin 36 yıllık tecrübesiyle kurulan Bothanica Mineral'in Striort metodunu buldum.

Türkiye' de olmayan bu ileri teknolojinin öncüsü olabilmek için Brezilya' ya giderek ortomoleküler estetik uygulamasının dünyadaki öncüsüyle tanışarak ilk adımı atmış oldum. Getirdiğimiz tedavinin başarısı bizi 600 Striort bayisi ve 16 franchise olarak zirveye taşıdı.

- Son zamanlarda isminizle birlikte sıkça duyduğumuz Neslim Güngen Zayıflama Protokolü nedir?

Ben bu protokol sayesinde kısa bir sürede 20 kilo verdiğim için Neslim Güngen zayıflama protokolü olarak merkezimizde danışanlarımıza uyguladığımız bir protokolüdür.

Dünyanın 1 numaralı çatlak tedavisi Striort uygulamasını Türkiye'ye getirdiğimiz Bothanica Mineral firmasının, Lipones cihazı ve kişiye özel ortomoleküler ürünlerin kullanıldığı Lipoescultura detoks programıyla kombinlenmiş bir zayıflama protokoldür.

Ultrasonik ses dalgalarıyla çalışan Lipones cihazımızla ortomoleküler ürünler kullanarak yağ hücrelerinin içerisindeki yağ asitlerinin lenf sistemine karışması sağlanıyor. Daha sonra vücudun lenf kanallarının bulunduğu bölgelere kişiye özel ortomoleküler ürünlerle hazırlamış olduğumuz karışımı sürerek detoks programı uyguluyoruz.

Burada özellikle uygulamış olduğumuz detoks programına ayrıca dikkat çekmek istiyorum. Kilo vermeye başlayan bazı insanlarda yorgunluk, halsizlik, bitkinlik, huzursuzluk, gibi şikayetlerin sebebi enerji olarak kullanılan yağ hücrelerinden açığa çıkan toksinler olabilmektedir. Vücut detoks kapasitesi düşük ve toksin yükü fazla olan kişilerin kilo verme çabaları sırasında daha fazla sorun yaşadığını gözlemliyoruz. İşte uyguladığımız Lipoescultura detoks programı metabolizmayı hızlandırarak, lipones ile kırılan yağ hücrelerinin ve toksinlerin atılımını sağlayarak zayıflama sürecini hızlandırıyoruz.

Şunu söyleyebilirim ki biz piyasadaki tüm zayıflama protokollerinden farklı olarak Neslim Güngen Zayıflama Protokolü ile ağır diyete, spora gerek kalmadan biyokimyasal süreçleri düzenleyerek sağlıklı bir şekilde zayıflatıyoruz. İddia ediyoruz piyasada daha etkili ve daha güvenli bir zayıflama protokolü bulamayacaksınız. Uzman estetisyenlerimizle görüşüp, size uygun protokoller oluşturmak için sizleri en yakın şubelerimize davet ediyorum.

- Bu protokolün uygulama alanları neresidir?

Lipones ve lipoescultura protokolü tüm vücutta kilo vermek amaçlı hazırlanmış bir zayıflama metodudur.

- Kimler yaptırabilir?

18 yaşından büyük, diyabet, kalp, kanser, hipertansiyon gibi kronik hastalığı olmayan herkes yaptırabilir.

- Kaç seans uygulanması gerekir? Seans sıklığı nasıl düzenleniyor?

Uygulama yaptırmak isteyen danışanımız merkezimize geldiğinde uzmanlarımızın eşliğinde bir form doldurtuyoruz. Bu formdaki cevaplara göre seans sayımızı 8 veya 16 olarak düzenliyoruz. Haftada 2 gün olacak şekilde seans aralıklarını düzenliyoruz.

- Lipones Nasıl Çalışır?

Uygulamada ultrasonik ses dalgaları yağ hücrelerinin bulunduğu bölgede, yağ hücrelerinin yoğunluğuna sahip doku üzerinde mikro baloncuklar oluşturmaya başlar. Baloncuklar uygulama esnasında gitgide büyür, belirli bir büyümeye ulaştığında ya patlayarak ya da aniden içe çökerek enerji açığa çıkarır. Bu açığa çıkan enerji, yağ hücrelerinin hücre zarlarını parçalar ve hücrenin içinde bulunan trigliserit ve diğer maddelerin lenfatik sisteme karışmasını sağlar. Lipoescultura detoks programıyla birlikte tüm vücutta yağ yakımı ve kilo vermeyi maksimum seviyeye taşır.

- Gözle görünür incelme ne zaman başlar?

Birinci seans sonrasında bile yapılan ölçümlerde incelme olmakla birlikte, gözle görülür incelme 4 seans sonunda beklenmektedir.

- Ortomoleküler ürün nedir?

Vitaminler, mineraller, amino asitler, eser elementler ve yağ asidi gibi doğal molekülleri, bedenin ihtiyacına göre ve doğru miktarlarda kullanarak bireysel biyokimyasal temelli dengesizlikleri veya eksiklikleri düzeltmek için üretilmiş ürünlerdir.

- Zayıflama uygulamalarıyla birlikte belirli bir diyete gerekli midir?

Özel bir diyet tavsiyemiz olmamakla birlikte karbonhidrat ağırlıklı beslenmekten olabildiğince uzak durmak, alkali beslenmeye dikkat etmek zayıflama sürecini destekleyeceği gibi zayıflanma sonrasında kilo kontrolünün devamlılığı için önem arz etmektedir.

Gizem Bozdağ

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

@dima__seva 26-06-2020 11:34:47

İşinin ehli, başarılı bi kadın! Gerçekten sadece işletmeci değil! Vede chook güzell❤️

Sevim 25-06-2020 15:36:47

Bu kadının duruşuna bayılıyorum.

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :