Natalie Portman: Göbeğimi rahat bırakın

Abone Ol 

Yaz mevsiminin hüküm sürdüğü Avustralya'da tişörtleri ve şortlarıyla görüntülenen Portman'ın karın bölgesindeki şişlik bir süredir magazin basınının gündeminde. Fransız koreograf Benjamin Millepied ile evli olan Natalie Portman'ın üçüncü çocuğuna hamile olduğu iddiaları da bu görüntülerin ardından ortaya çıktı.

Natalie Portman: Göbeğimi rahat bırakın #1

Kadın bedeni üzerinden spekülasyon

Ama Portman, bir süredir süren bu söylentilere tepkisiz kalamadı ve yanıt verdi. Millepied ile evliliğinden, 8 ve 3 yaşında iki çocuğu olan Portman magazin basınına ateş püskürdü. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda tüm bu iddiaların da cinsiyet ayrımcılığı temeline dayandığını ileri sürdü. Natalie Portman, kendisiyle ilgili bütün bu iddiaların “kadınların bedeni üzerinden spekülasyon yapmak” olduğunu savundu.

Natalie Portman, paylaşımında hamile olmadığını belirterek ama 2021 yılında da her isteyenin bir kadının bedensel görünüşünden yola çıkarak çeşitli spekülasyonlar yapabildiğini belirtti. Portman basına kendi özel hayatı üzerinde teoriler kurmak yerine “Daha iyisini yapmasını” önerdi.

Natalie Portman: Göbeğimi rahat bırakın #2

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu