Süreyya Operası'nda Kahve Konserleri

Kurukahveci Mehmet Efendi Mahdumları tarafından desteklenen Süreyya Operası Kahve Konserleri müzik ve kahveseverlerle buluşuyor.

Uzi'ye anne vetosu gelmişti! Aleyna Tilki kalbini sosyetik isme kaptırdı

Kısa bir süre önce rapçi Uzi ile aşk yaşadığı konuşulan Aleyna Tilki, şimdilerde iş dünyasının tanınan isimlerinden Taha Bilici anılıyor.

Psikolojide sosyal etkileşimin önemi

Prof. Dr. Taş, özellikle yalnızlaşan ve sosyallikten uzaklaşan kişilerin ruh sağlığı sorunları yaşamalarının kaçınılmaz olduğuna dikkat çekiyor.

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi ve Arı Maya Carousel Sahne’de

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi ve Arı Maya Carousel Sahne’de

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi; alışverişin, eğlencenin ve mutluluğun merkezi olmaya devam ediyor.

ABBA grubu müziği bırakıyor

ABBA grubu müziği bırakıyor

1970'li yıllarda dünya çapında popüler olan ve şarkıları bugün de hala dinlenen İsveçli müzik grubu ABBA, 40 yıl aradan sonra yeniden hazırladığı albümden sonra müziği bırakıyor.

John Lennon'ın kaseti 58 bin 300 dolara satıldı

Dünyaca ünlü The Beatles grubunun üyesi John Lennon'a ait yayınlanmamış bir şarkının kayıtlı olduğu kaset, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'daki açık artırmada satıldı.

Caz Festivali’ne sayılı günler kaldı

Akbank Caz Festivali, klasik ve modern cazın yanı sıra elektronik müzik, hip-hop ve dünya müziğinin farklı projelerini içeren programıyla 1-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

2021 MTV Video Müzik Ödülleri sahiplerini buldu

Geçen yıl sosyal mesafeli ve uzaktan bağlantı yoluyla gerçekleştirilen törenden sonra bu yıl 2021 MTV Video Müzik Ödülleri coşkulu bir törenle sahiplerini buldu.

Müzikseverler Şişli Plak Festivali’nde bir araya geliyor

Bu yıl ilk kez 18-19 Eylül tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Şişli Plak Festivali, müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

ABBA 40 yıl aradan sonra geri dönüyor

İsveçli efsane pop müzik grubu ABBA, 40 yıl aradan sonra yeni albümleriyle geri dönüyor. 5 Kasım'da Voyage adlı albümün çıkacağını belirten grup, bugün iki adet yeni parça yayınladı.