Erol Evgin yeni yılda sokak müzisyenleriyle sahnede

İş Sanat’ın müzikseverlere sunacağı yeni yılın ilk konserinde Türk pop müziğinin duayen ismi Erol Evgin sahnesini sokak müzisyenleriyle paylaşıyor.

2021 Yılı Süreyya Operası Ulusal Beste Yarışması açıldı

Kadıköy Belediyesi’nin Türk bestecilerini yeni eserler oluşturmaya özendirmek amacıyla düzenlediği Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası Ulusal Beste Yarışması'nın beşincisine başvurular başladı.

Taylor Swift'in yeni albümü Evermore bir haftada bir milyon sattı

Albümleriyle müzik listelerinin zirvesinden inmeyen Taylor Swift, yeni albümü Evermore ile bir haftada bir milyonluk satış rakamını yakaladı.

TikTok’ta 2020’nin en iyileri belli oldu

TikTok’ta 2020’nin en iyileri belli oldu

Yıl boyunca insanların neşelenmeleri, yaratıcılıklarını sergilemeleri ve stres atmaları için önemli platformlardan biri olan TikTok'ta 2020’nin en iyileri belli oldu.

Whitney Houston’un hayatı film oluyor

Whitney Houston’un hayatı film oluyor

Müzik sektörüne damga vuran Whitney Houston’un 1987’de yazdığı hit şarkısı “I Wanna Dance with Somebody” ile aynı isimde olacak olan biyografi tarzındaki filmin, Sonbahar 2022’de vizyona gireceği öğrenildi.

Halil Sezai tahliye olduktan sonra ilk kez görüntülendi

Komşusuyla arasında geçen olaylardan sonra tutuklanan ülnü şarkıcı Halil Sezai, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez görüntülendi.

Merck Mercuriadis şarkı milyarderi oldu

Beyonce'den Bon Jovi'ye ünlü şarkıcıların en popüler eserlerinin haklarını alan Kanadalı yapımcı Merck Mercuriadis, artık multi milyarder.

Çocuklarda zeka gelişimini destekleyen 8 öneri

Evde eğitimlerinin eksik kalacağından endişe eden pek çok anne baba, hem başarıyı artırmanın hem de çocuklarının zekasını geliştirmenin yollarını arıyor. İşte uzmanından çocuklarda zeka gelişimini destekleyen 8 öneri.

Çocuklarla evde vakit geçirmenin yolları

Çocuk Gelişimi Uzmanı Muazzez Yaşbala, koronavirüs salgını kapsamında uygulanan kısıtlamalar nedeniyle evde kalan çocuklarla vakit geçirmenin yollarını anlattı.

Kenan Doğulu Remix Yarışması başlıyor

Müzik ile ilgilenen amatör veya profesyonellerin müziğini geniş kitlelere duyurabilmesini amaçlayan Kenan Doğulu Remix Yarışması başlıyor.