Venüs İkizler burcunda

9 Mayıs 2021 - 3 Haziran 2021 tarihleri arasında İkizler burcunda kalacak olan aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs'ün bu hareketinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Aşk acısı yeni bir fobinin habercisi

Aşkın kişinin kontrolü dışında gelişen, yeri, zamanı, saati belli olmayan ancak hayatımızın büyük bir kısmını etkilen bir duygu olduğunu biliyoruz. Ancak insanın ayağını yerden kesen aşk, çok güzel bir duygu olmakla beraber kimi zaman istediğimiz gibi ilerlemediğinde olumsuz sonuçlara da yol açabiliyor.

Mutlu bir evlilik için aşık olmak yeterli mi

Aşk, istikrarlı bir evlilik kurmak için yeterli mi? Aşkın büyüklüğü ve yoğunluğu mutlu bir evliliği garantiler mi? Aşk ve ilişkiler pandemiden nasıl etkilendi? Birey, Çift ve Aile Terapisti Feryal Tükel anlattı...

Deren Talu, annesi hakkında konuştu: Bana adil ve iyi bir insan olmayı öğretti

Deren Talu, annesi hakkında konuştu: Bana adil ve iyi bir insan olmayı öğretti

Alem dergisine kapak olan Deren Talu, annesi Defne Samyeli ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Gonca Vuslateri, Hakan Altun sorusunu yanıtladı: Gülmem geliyor

Gonca Vuslateri, Hakan Altun sorusunu yanıtladı: Gülmem geliyor

Cihangir’de görüntülenen ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Hakan Altun sorusuna manidar bir cevap verdi.

Psikolojik iyi oluş ile mutluluğun sırları

Mutluluğu artırabilmek için insan ilişkilerinde daha nazik, yardımsever ve anlayışlı olmak gerektiğine dikkat çeken uzmanlar, psikolojik iyi oluş kaynaklarının değerlendirilmesini tavsiye ediyor.

Benlik saygısı nedir: Kendinize sormanız gereken 5 soru

Öz saygı ile özgüven arasında büyük bir fark vardır ve sağlıklı bir benlik saygısı, geliştirmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. İşte başarının en büyük anahtarlarından biri olan benlik saygısı ile ilgili bilinmesi gerekenler.

Nisa Yıldırım’dan kadına şiddetin bir başka boyutu: Epidemik Eros

Nisa Yıldırım ile kadına şiddeti mizah ve mücadele boyutuyla ele aldığı ilk kitabı Epidemik Eros ve yazarlık yolculuğu hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

2020 Aşure Günü ayın kaçında başlıyor

Muharrem ayı içerisinde olan Aşure Günü için ise geri sayım başladı. İşte Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yayınladığı dini günler takvimine göre 2020 Aşure Günü tarihi.

Adele'den kadınlara kitap tavsiyesi

Verdiği kilolar ve değişimiyle gündemden hiç düşmeyen Adele, takipçilerine uzun bir açıklama ile kitap tavsiyesinde bulundu.