Birbirinden uzaklaşan çiftler ilişkilerini nasıl toparlayabilir

Psikoterapist Cem Keçe birbirinden uzaklaşan çiftlerin ilişkilerini yeniden nasıl toparlayabileceklerini anlattı.

Mutlu ve uzun bir ilişki için 6 sır

Uzun süreli bir ilişki yaşamak istiyorsanız o ilişki için çaba sarf etmeniz gerekiyor. İşte uzun süreli ilişki yaşayanların 6 sırrı...

Uyumlu bir çift olduğunuzu gösteren işaretler

Uyumlu bir çift olmak, ilişkide mutluluğu yakalamanın kurallarından biri... Peki, siz sevgilinizle uyumlu bir çift misiniz?

Aşkınızı güçlendirmek için minik fırsatlar yaratın

Aşkınızı güçlendirmek için minik fırsatlar yaratın

Örnek olarak gösterilen çiftler ilişkilerinde mutluluğu sürekli hale getirebilmek için yaratılan minik fırsatlardan beslenir. Siz de aşkınızı eğlenceli yollarla güçlendirin.

İlişkiyi kötü sona yaklaştıran hareketler

İlişkiyi kötü sona yaklaştıran hareketler

İlişkilerde yapılan bazı hatalar ve kusurlu davranışlar çiftleri kötü sona yaklaştırıyor. Mutlu bir ilişki için bu davranışlardan vazgeçin.

Bu erkeklerden uzak durun

Sevgililer Günü yaklaşırken "Yalnızım" diye panik yapmayın! Mutlu ve uzun süreli bir ilişki istiyorsanız bu erkeklerden uzak durmanız gerekiyor.

Çaba ve istek yoksa evlilik zorda

Uzman Psikolog Eylem Sönmez, evliliklerde çiftlerin karşılaştıkları başlıca sorunları ve güçlü bağlara sahip mutlu bir ilişki için altın önerileri açıkladı.

Mutlu bir ilişki için 10 küçük tüyo

Aşkınızın sonsuza dek mutlu sürmesini mi istiyorsunuz? Size önereceğimiz bu 10 küçük tüyo ile mutlu ve köklü bir ilişkiye sahip olmanız neredeyse çocuk oyuncağı!